Tag: flasin

Të flasësh me veten: Kur është normale dhe kur duhet të shqetësoheni

06/09/2019

Shumë shpesh njerëzit kanë tendencë të flasin me mendjen e  tyre me zë të lartë. Disa njerëz e bëjnë këtë rregullisht dhe disa më rrallë. ... Read More

Vetmia edhe më e rrezikshme se mbipesha

30/06/2019

Padyshim se keni lexuar shumë artikuj që flasin për rrezikun e mbipeshës por edhe vetmisë, mirëpo një studim ka zbuluar se vetmia mund të jetë ... Read More

Haradinaj për rastin e fajdeve ku përmendet Veseli: Gjykatat janë ato të cilat duhet të japin verdiktin final

23/05/2019

Në dy video të cilat janë publikuar gjatë kësaj jave, protagonistët flasin për marrëveshje të ndryshme që kanë të bëjnë me fajde. Në mesin e ... Read More

Veseli: Nuk i njoh personat e videos, jap dorëheqje nëse del që jam i përfshirë në këtë rast (Video)

23/05/2019

Gjatë kësaj jave janë publikuar dy video në të cilat protagonistët flasin për marrëveshje të ndryshme që kanë të bëjnë me fajde. Në mesin e ... Read More

Përmendet emri i Veselit në një video për fajde, kryeparlamentari mban nesër konferencë për media

23/05/2019

Gjatë kësaj jave janë publikuar dy video në të cilat protagonistët flasin për marrëveshje të ndryshme që kanë të bëjnë me fajde. Në mesin e ... Read More

Rrëfime tronditëse: Si u masakruan shqiptarët e Çamërisë? (Video)

28/04/2019

Emisioni “Gjurmë shqiptare” sjell rrëfime tronditësve të shqiptarëve të mbijetuar në Çamëri.  Flasin për krimet, përdhunimet, vrasjet e fëmijëve, varret masive. Shumë shtëpi janë ende ... Read More

Siljanovska fiton në diasporë

21/04/2019

Alsat 2019-04-21T20:14:09+02:00 Rezultatet e dala flasin se kandidatja për president, Gordana Siljanovska ka fituar shumicën e votave në diasporë. Nga votat e numëruara Siljanovska ka ... Read More

Eliminimi i Ronaldos nga Champions, vjen reagimi i Messit

18/04/2019

Eliminimi i Cristiano Ronaldos dhe Juventusit nga Liga e Kampionëve ka bërë që të gjithë të flasin, përfshirë edhe rivalin e tij, Lionel Messin. Ylli ... Read More

Pse nuk flasin Anxhelina dhe Beatrix? Ja çfarë thotë Alban Ramosaj

16/04/2019

Ka kohë që kanë qarkulluar thashetheme se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj nuk flasin mes vete. Anxhelina dhe Beatrix nuk kanë folur publikisht lidhur me ... Read More

Sahidja: Ndoshta isha iniciatorja e parë që kam dashur të flasin Shkurta e Shyhretja

02/04/2019

Sahidja: Ndoshta isha iniciatorja e parë që kam dashur të flasin Shkurta e Shyhretja Motrat Mustafa kanë sqaruar të vërtetën rreth idesë së këngës me ... Read More

Vrasja në Strugë, shkak problemet pronësore

01/03/2019

1 Mars 2019 / 15:00 “Gjurmët e gjakut këtu në rrugë ende flasin për një ngjarje të tmerrshme që ndodhi dje vonë pasdite vetëm 100 ... Read More

Rakitic ia mbyll dyert ekipeve të interesuara: Jam i lumtur te Barcelona  

01/03/2019

Ivan Rakitic ka hedhur poshtë thashethemet që flasin për një lëvizje të mundshme te Interi ose tek ndonjë skuadër tjetër, duke këmbëngulur se Barcelona është ... Read More