Tag: flet

Armina Mevlani flet për marrëdhënien me kunatën dhe historitë përpara njohjes me Shkëlzen Berishën

10/05/2020

Armina Mevlani flet për jetën e saj private para se të njihej me Shkëlzenin, tregon pse nuk donte të kishte të dashur Bloggerja e njohur, ... Read More

Raporti: Samsung do të mbajë pozitën e parë në treg, edhe në tremujorin e fundit të vitit

12/09/2019

Një raport i fundit nga DigiTimes flet për mënyrën sesi Samsung do të arrijë të mbajë pozicionin e saj drejtues, përpara Apple dhe Huawei, në ... Read More

Emocionet negative e shkatërrojnë shëndetin tuaj, mësoni si ndikojnë ato në trup

16/06/2019

Trupi ynë flet dhe ndonjëherë gjendja jonë fizike mund të lidhet me emocionet tona. Kur ne nuk i shkarkojmë ndjenjat negative, ato mund të shfaqen ... Read More

Eurodeputeti austriak, Lukas Mandl: Angazhohem fuqimisht që kosovarët të lëvizin pa viza

22/05/2019

Në intervistën e tij ekskluzive për albinfo.ch, politikani dhe eurodeputeti austriak, Lukas Mandl, flet për sfidën e tij zgjedhore, për shtetet e Ballkanit Perëndimor, problemet ... Read More

Thaçi: Sali Berisha ka kryer krim të rëndë kundër UÇK-së

11/05/2019

Në këtë intervistë për gazetën “DITA’, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, flet mbi përplasjet e ditëve të fundit mes udhëheqësve politkë në Tiranë dhe Prishtinë ... Read More

Vetëm një ekip ka arritur t’i mposht të gjithë finalistët e Evropës këtë sezon

10/05/2019

9:22 | 10 Maj 2019 09:22 | 10 Maj 2019 Evropa flet anglisht këtë sezon. Pas finales së Ligës së Kampionëve me dy skuadra angleze, ... Read More

Roza Lati flet për marrëdhëniet me ‘VIP-at’: Kam një listë të zezë personazhesh

29/04/2019

Roza Lati flet për marrëdhëniet me ‘VIP-at’: Kam një listë të zezë personazhesh Roza Lati ka treguar se m kë prej 'Vipave' nuk i ka ... Read More

Pas daljes nga psikiatria, Britney flet për herë të parë rreth gjendjes së saj 

24/04/2019

Pas daljes nga psikiatria, Britney flet për herë të parë rreth gjendjes së saj  Britney Spears ka folur për herë të parë pas daljes nga ... Read More

Gresa vihet në siklet para nënës, sa kohë e fshehu lidhjen nga familja?

22/04/2019

Gresa Behluli flet për fillimet e para të lidhjes me tashmë burrin, Lulëzimin. Këngëtaret, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli ishin të ftuar në emisionin NIN ... Read More

Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR

22/04/2019

Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR Djemtë e OTR 'bombardojnë' me komente, Oriola Marashin. Oriola Marashi e ka ... Read More

‘Më e mira në histori? Ka qenë e ‘çmendur’ – Klopp flet për garën e titullit

21/04/2019

‘Më e mira në histori? Ka qenë e ‘çmendur’ – Klopp flet për garën e titullit Gara e ngushtë për titullin e kampionit në Premierligë ... Read More

Performoi për herë të parë në “Prishtina Fashion Night”, flet Rina Balaj

20/04/2019

Performoi për herë të parë në “Prishtina Fashion Night”, flet Rina Balaj Po mbahet eventi i 14-të i "Prishtina Fashion Night". “Prishtina Fashion Night”, është ... Read More