Tag: fokus

Romancat e VIP-ve shqiptarë që përfunduan në vitin që e lamë pas

01/01/2020

12:01 | 1 Janar 2020 12:01 | 1 Janar 2020 Jeta private e artistëve tanë ka qenë në fokus të medieve edhe gjatë vitit 2019. ... Read More

Phone Pro, pasardhësit e iPhone XS dhe XS Max

23/08/2019

Dy prej iPhone do të kenë në fokus kamerën me një dizajn lentesh të trefishtë. Për herë të parë një iPhone do të ketë një ... Read More

Luana Vjollca ekspozon këmbët në fustanin e shkurtër

28/04/2019

Luana Vjollca ka vënë në fokus figurën trupore në imazhin e fundit. Luana Vjollca ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet tejet ... Read More

Enca Haxhia: Xhinset i dashurojnë të pasmet e mia

16/04/2019

Enca Haxhia vuri sërish në fokus të pasmet e saj. Këngëtarja Enca Haxhia e ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në ... Read More

Këto janë shenjat e para të depresionit tek meshkujt

01/04/2019

Shëndeti mental tek meshkujt është prapë në fokus që kur Mike Thalassitis- një 26 vjeçar bëri vetëvrasje  javën e kaluar. Përderisa shumë nga ne nuk ... Read More

Mickoski: Në tryezë edhe zgjedhjet e parakohshme

09/03/2019

9 Mars 2019 / 18:24 Prokuroria Speciale, reformat si dhe presidencialet pritet të jenë në fokus të takimit të nesërm Zaev-Mickoski. Mickoski tha se në ... Read More

“Specialja” dhe reformat në qendër të takimit Zaev-Mockovski

09/03/2019

9 Mars 2019 / 17:34 Prokuroria Speciale, reformat si dhe presidencialet pritet të jenë në fokus të takimit të nesërm Zaev-Mickovski. Zaev tha se takimi ... Read More

Bashkë-themeluesi i Apple i shqetësuar që Apple nuk ka një telefon të palosshëm

28/02/2019

Telefonat e palosshëm ishin në fokus gjatë Kongresit Botëror të Telefonave 2019, por përkundër të gjitha njoftimeve në dhe rreth shfaqjes, ekziston një kompani që ... Read More

Marku: Jemi një shoqëri patriarkale, nuk bazohemi në ligje

12/02/2019

12 Shkurt 2019 / 22:15 Opinioni i gjerë shqiptar po skandalizohet me raste e fundit që në fokus kanë abuzimin seksual ndaj të miturve. Sipas ... Read More

Gattuso kërkon fokus nga ekipi i tij teksa lufta për top 4 po vazhdon

09/02/2019

Gennaro Gattuso ka kërkuar fokus të plotë nga ekipi i tij në mënyrë që të arrihet një ecuri e fitoreve e cila do të ishte ... Read More

Kush është Tony Soprano i ri në serialin “The Sopranos”?

25/01/2019

Një ndër serialet më të famshme amerikane do të ketë një fokus të ri në zhvillimin e saj. Filmi që ndjek historinë e familjes Soprano ... Read More

Jozyrtarisht, Agjencia bullgare: Gruevski e ka lëshuar Hungarinë

17/11/2018

17 Nëntor 2018 / 14:36 Agjencisë e mediave bullgare sipas “Fokus” ka ndërruar vendëodhje. Fokus thekson se informacionin e ka bërë të ditur një funksionarë ... Read More