Tag: fokusohen

Ngjyrat e reja që do sjellë Apple në gjeneratën e ardhshme të ‘iPhone’-it

13/05/2019

Ndryshimet që do sjellin modelet e reja të gjeneratës së ardhshme të ‘iPhone’ do fokusohen kryesisht në aspektin e ngjyrës. Një raport nga një faqe ... Read More

Hysaj thotë se Panucci i takon të kaluarës: “Duhet të vazhdojmë para”

24/03/2019

Hysaj kërkon të harrohet Panucci sa më parë dhe të fokusohen për t’i marrë pikët e plota nesër kundër Andorrës.Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, ... Read More

Kovac: Duhet të fokusohemi në kampionat

16/03/2019

Trajneri i Bayern Munichut, Niko Kovac, ka sugjeruar lojtarët e tij që të jenë të qetë dhe të fokusohen në sigurimin e dy trofeve vendore. ... Read More