Tag: fokusuar

Enca tregon kur do të publikohet kënga e saj e re, vëmendja e ndjekësve krejt diku tjetër

14/05/2019

20:18 | 14 Maj 2019 20:18 | 14 Maj 2019 Ndjekësit e Encës e ‘harruan’ projektin e saj të ri duke u fokusuar te lëvizjet ... Read More

Versioni i parë i shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome i disponueshëm

09/04/2019

Microsoft është fokusuar në themelet e shfletimit, qëndrueshmërisë dhe mbështetjes për shtojcat me këtë version të parë të Edge bazuar në kodin e shfletuesit Chrome. ... Read More

Agjenti Schoots: Eriksen i fokusuar vetëm në futboll

21/02/2019

Mesfushori i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen, mbetet i fokusuar në futboll, mes zërave që e lidhin atë me Real Madridin, sipas agjentit të tij Martin ... Read More