Tag: fokusuar

Enca tregon kur do të publikohet kënga e saj e re, vëmendja e ndjekësve krejt diku tjetër

14/05/2019

20:18 | 14 Maj 2019 20:18 | 14 Maj 2019 Ndjekësit e Encës e ‘harruan’ projektin e saj të ri duke u fokusuar te lëvizjet ... Read More

Versioni i parë i shfletuesit Microsoft Edge bazuar në Chrome i disponueshëm

09/04/2019

Microsoft është fokusuar në themelet e shfletimit, qëndrueshmërisë dhe mbështetjes për shtojcat me këtë version të parë të Edge bazuar në kodin e shfletuesit Chrome. ... Read More

Agjenti Schoots: Eriksen i fokusuar vetëm në futboll

21/02/2019

Mesfushori i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen, mbetet i fokusuar në futboll, mes zërave që e lidhin atë me Real Madridin, sipas agjentit të tij Martin ... Read More

Gattuso nuk është i fokusuar në spekulimet për shkarkim

28/12/2018

Gennaro Gattuso nuk është i fokusuar në spekulimet që thonë se atë ai është afër shakrkimit. Gattuso pret Spalin në San Siro në mesin e ... Read More

Haradinaj: Kosova e interesuar të arrijë marrëveshje me Serbinë

27/09/2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se Qeveria e Kosovës, energjinë e saj, e ka të fokusuar në përmbylljen e të gjitha temave të ... Read More

Reagimi brilant i Shaqirit kur pyetet rreth transferimit: Pse po flisni për Liverpoolin?

09/06/2018

Xherdan Shaqiri ka thënë se është i fokusuar te Kampionati Botëror dhe nuk i dëgjon thashethemet për të ardhmen e tij. Mesfushori shqiptar do të ... Read More

Qirezi: Ndryshimet në sistemin e arsimit, nuk kanë ndikuar në rritjen e cilësisë (Video)

25/05/2018

Ekspertja e arsimit, Bardha Qirezi ka theksuar se sistemi i arsimit në Kosovë është fokusuar në ristrukturimin e tij, duke shtuar se ky ristrukturim ka ... Read More

Inzaghi nuk e shikon si problem De Vrijn: Besoj tek ai

12/05/2018

Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi, është duke bërë maksimumin për të fokusuar skuadrën e tij para ndeshjes kundër Crotones. Tekniku italian nuk sheh ndonjë arsye ... Read More

Policia bllokon pronat e Habilajve, sekuestrohet drogë

21/10/2017

Megaoperacioni i policisë se Vlorës është fokusuar tek kontrolli ne disa objekte dhe prona te vëllezërve Habilaj, per kapjen e pjesëtareve te bandës kriminale, por ... Read More