Tag: Fold

Ja kur do të lansohet Samsung Galaxy Fold

04/09/2019

Një lansim më 6 shtator u përfol kohët e fundit për Samsung Galaxy Fold të vonuar, dhe tani duket se një raport tjetër konfirmon thashethemet. ... Read More

Galaxy Fold pritet të dalë në shitje në shtator

25/07/2019

Kompania planifikoi që në prill të nxjerrë në shitje Galaxy Fold, por porositësit e parë u ankuan se ekranet thyheshin. Samsung tha se ka bërë ... Read More

As Samsung nuk e di se kur Galaxy Fold do të dalë në shitje

11/06/2019

Mbani mend kur Samsung tha se do të shtynte debutimin e Galaxy Fold në mesin e muajit Maj. Ka kaluar një muaj që kur kompania ... Read More

Ja se si Samsung ka planifikuar të riparojë problemin e Galaxy Fold

17/05/2019

Kur Samsung tha se ishte duke shtyrë datën e debutimit të Galaxy Fold për të adresuar një problem dizajni, nuk tha sesi do ta adresojë ... Read More

OnePlus nuk do të sjell telefonin e palosshëm, në të ardhmen e afërt

16/04/2019

Tani kemi parë Samsung Galaxy Fold dhe Huawei Mate X – telefonat e palosshëm, dhe ndërsa presim që pajisjet e palosshme të shfaqen nga një ... Read More

Galaxy Fold dhe S10 5G në para-porosi që nga nesër

11/04/2019

E vetmja pyetje e mbetur për Galaxy Fold ishte: Kur mund ta blejmë? Përgjigjja është, nesër. Samsung sapo lëshoi një njoftim të shkurtër duke thënë ... Read More

Samsung prezanton dy modele të reja

08/04/2019

Samsung ka prezantuar modelin e ri të smatphone që paloset të njohur si Galaxy Fold, së bashku me një seri celularësh 5G Galaxy S10 dhe ... Read More

Para-porositë e Galaxy Fold do të fillojnë më 26 Prill

25/03/2019

Samsung Galaxy Fold është një pajisje interesante dhe duket sikur ka potencial për të sjellë një epokë të re të dizajnit dhe funksionalitetit të telefonave. ... Read More

Ngjarja e Galaxy Fold planifikohet për prill, telefoni do të vijë në sasi të limituar

27/02/2019

Samsung prezantoi telefonin e palosshëm Galaxy Fold më 20 shkurt, si pjesë e ngjarjes Galaxy S10 Unpacked. Telefoni pritet të vijë në dyqane më 26 ... Read More

Këto mund të jenë imazhet më të qarta të Galaxy X, deri më tani (FOTO)

20/02/2019

Samsung Galaxy X – ose Galaxy Fold ashtu siç ka më shumë gjasa për t’u thirrur – është përfolur për një kohë të gjatë dhe ... Read More