Tag: foli

Rudina Hajdari flet për njohjen me bashkëshortin: Jemi takuar në plazh, vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë

28/06/2020

Rudina Hajdari  e ftuar në ‘E diell’ foli si rrallëherë për jetën private. Deputetja prej vitesh është e martuar me biznesmenin Muçjon Demiraj dhe janë ... Read More

Aktorja e njohur bën deklaratën tronditëse: Jam përballur me dhunë fizike

20/06/2020

Aktorja Ema Andrea e ftuar në emision ‘Top Talk’ teksa foli për dhunën ndaj grave, rrëfeu se edhe ajo është përballur me dhunë fizike. Ndër ... Read More

Ish-banorja e ‘Big Brother’ habit me deklaratën: Do kisha dalë gjysëm nudo tek protesta për Teatrin që të ulja gjakrat

22/05/2020

Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka foli më shumë për jetën e saj private. Një ndër pyetjet që ... Read More

“Këtë vit jemi në ujëra të mira”, Greta Koçi bën publike lidhjen

04/03/2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Greta Koç e ftuar tek “Rudina”, foli më shumë rreth këngës së saj më të re si dhe konfirmoi se ... Read More

Rama: S’jam i pagabueshëm, korrupsioni është edhe brenda nesh

18/05/2019

Kryeministri Edi Rama duke folur para kandidatëve të PS për 61 Bashkitë e vendit, foli edhe për kërkesën e opozitës që ai të largohet nga ... Read More

Basha – Ramës: Do të lutesh të kesh fatin e Gruevskit

12/05/2019

Në një bashkëbisedim me gazetarët, kreu i PD-së, Lulzim Basha foli për atë që e quajti natë dramatike, duke iu referuar protestës së katërt madhore ... Read More

“Messi është gjeni, të tjerët vetëm futbollistë të mëdhenj”

01/05/2019

Ish-trajneri i Real Madrid, Fabio Capello, foli për Lionel Messi, protagonist i pritshëm i përballjes vendimtare me Liverpool në gjysmëfinalen e Champions League. “Messi? Mbase ... Read More

Televizori 8K i Sony që kushton plot 70,000 dollarë

23/04/2019

Kompania foli ditën e Hënë për çmimet dhe disponueshmërinë e seteve dhe modeli 8K Master Series Z9G do të fillojë nga 13,000 dollarë për modelin ... Read More

Molliqaj: Edhe deputetë të tjerë të VV-së ishin në SHIK (Video)

12/04/2019

Deputeti Dardan Molliqaj, për ndërlidhjen e SHIK-ut me ish-partinë e tij, Vetëvendosjen, foli edhe në Debat Plus. Ai tha se në këtë parti ka edhe ... Read More

Smalling zbulon se çfarë foli me Messin dhe Suarezin pas ndeshjes në ‘Old Trafford’

12/04/2019

Smalling zbulon se çfarë foli me Messin dhe Suarezin pas ndeshjes në ‘Old Trafford’ Mbrojtësi i Manchester United, Chris Smalling, ka qenë në qendër të ... Read More

Grabitja e Rinasit, Basha: Kanë dalë në dritë prova tronditëse

11/04/2019

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha foli sot në lidhje me grabitjen në Rinas, duke ia ngarkuar përgjegjësit Edi Ramës. Basha foli për shkelje të ... Read More

Pendarovski: T’u japim legjitimitet shtesë politikave aktuale

08/04/2019

Alsat 2019-04-08T13:03:57+02:00 Kandidati për president i shumicës para banorëve të Komunës së Karposhit foli për planet e tij për të ndihmuar politikat aktuale zhvillimore dhe ... Read More