Tag: folur

Erjona Sulejmani: Nuk bëj më foto nudo, tani kam fëmijë. Kam moral dhe familje

23/04/2020

Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen. Duke thënë se është beqare, ajo ... Read More

Ramush Haradinaj flet për jetën në karantinë: Anita nuk përmbahet, fëmijët janë mërzitur

08/04/2020

Ish-kryeministri i Kosovës në emisionin “Vizioni i Pasdites”, ka folur sesi po e kalon karantinën së bashku me familjen e tij. Ndër të tjera ai ... Read More

Blendi Fevziu: Mendova edhe të vetë injektohem me Koronavirus, kam merak për tim atë

07/04/2020

Pasditen e djeshme, i ftuar tek “Rudina” ishte gazetari i njohur, Blendi Fevziu. Ai ka folur për situatën që ka shkaktuar Koronavirusi në vend dhe ... Read More

“Përputhen”/ Nuk do jetoj me vjehrrën, dua të bëj seks në kuzhinë me burrin

16/03/2020

Në emisionin “Përputhen” ditën e djeshme është folur për bashkëjetesën me vjehrrat. Ina Kollçaku një nga vajzat pjesëmarrëse është shprehur se është kundër kësaj bashkëjetese, ... Read More

Rudina Dembacaj përshkruan 3 vjehrrat që ka pasur: E para diellore, nëna e Markut është si shpirt

16/03/2020

Edhe një herë tjetër, Rudina Dembacaj ka folur pa doreza për jetën e saj personale. E ftuar në emisionin “E Diell” aktorja ka treguar për ... Read More

Lidhja me Greg Ramën, flet moderatorja: Do shihni shumë video bashkë, ja pse u takuam në 14 shkurt

05/03/2020

Xhesi Muçaj ka folur për herë të parë për videon e publikuar mbrëmjen e Shën Valentin, ku shfaqej me Greg Ramën, duke nxitur thashethemet se ... Read More

Greg Rama flet për humbjen e të fejuarës në tërmet dhe lidhjen e re: Kristi ishte më shumë se mikeshë, me Xhesin jemi thjesht miq

03/03/2020

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama ka folur për herë të parë për lidhjen me Kristin, vajza e cila humbi jetën mëngjesin e 26 ... Read More

Bebe Rexha flet për çrregullimin bipolar: Doja të hidhesha nga makina dhe të më shtypnin

27/02/2020

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka folur hapur për përvojën e saj në lidhje me çrregullimn bipolar. Gjatë një interviste për “Self”, ajo u shpreh ... Read More

10 vjet së bashku, modelja flet për martesën: Nuk është xheloz, ja dhurata luksoze

22/02/2020

Amina Shena ka folur për marrëdhënien 10-vjeçare me bashkëshortin e saj, reperin Lazy, duke treguar ndër të tjera se ai nuk është aspak xheloz. Pyetur ... Read More

Pas operacionit të hundës, Aulona Musta zbulon ndërhyrjen e radhës

22/02/2020

Moderatorja  e njohur Aulona Musta, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur për ndërhyrjet estetike. Pak ditë më parë ajo bëri një ndërhyrje ... Read More

Drejtuesi i Bandës në RTSH: Po të mos ishin dy mercenarë në juri, Elvana do kishte fituar Festivalin

20/02/2020

Mario Deda i ftuar tek emisioni “Vizioni i Pasdite” ka folur edhe njëherë për fituesen e Festivalit të RTSH. Drejtuesi i Bandës së RTSH-së ka ... Read More

Modelja shqiptare pajtohet me aktorin e njohur indian, çifti pushime së bashku

12/02/2020

Në media prej disa ditësh është për folur për ndarje të një prej çifteve më simpatik, aktorit indian Ashish Kapoor dhe modeles shqiptare Ilda Kroni. ... Read More