Tag: forcuar

Policia rrethon Kuvendin e Shqipërisë

21/03/2019

Policia ka forcuar masat e sigurisë para Kuvendit të Shqipërisë përpara protestës së paralajmëruar nga opozita. Që në mëngjes, policia është vendosur kordon në një ... Read More

Jeni lodhur me hundën e mbyllur dhe me kollën? Duhet të veproni kështu

26/11/2018

Qoftë që jeni të ftohur apo dëshironi që të shmangni duke forcuar imunitetin tuaj, këto produkte ushqimore, gjithsesi do t’ju jenë të dobishme. Peshku Edhe ... Read More

Leku forcimin më të lartë ndaj euros se në çdo vend tjetër

12/11/2018

Monedhat kombëtare janë forcuar në të gjithë rajonin përgjatë vitit të fundit, por në Shqipëri mbiçmimi i monedhës kombëtare Lekut, kundrejt Euros dhe Dollarit ka ... Read More

Gjumi dhe ushtrimet fizike – të fuqishme sa çdo ‘ilaç i mençurisë’

08/11/2018

Nuk keni nevojë të përdorni pilule për ta forcuar trurin. Sipas një meta-analize të vitit 2015 nga hulumtuesit e Oksfordit, format jofarmaceutike të rritjes së ... Read More

Veseli në Skënderaj: Bashkë do t’i sjellim më shumë transformime Drenicës dhe Kosovës

24/10/2018

Skënderaj dhe Drenica e ka formuar, zhvilluar dhe forcuar Partinë Demokratike të Kosovës. PDK do të mbetet gjithmonë, si adresa e vetme dhe më e ... Read More

E quajnë ‘jashtëtokësore” dhe ‘demon’ për shkak të syve të zinj dhe muskujve të zhvilluar–ju çfarë thoni? (Foto, Video)

02/10/2018

Modelja e fitnesit, Bakhar Nabieva, aq shumë i ka forcuar muskujt e vet sa që ka marrë nofkën “Miss Iron Bum”, ndërkaq shumica kanë filluar ... Read More

Limaj bën apel për bashkim rreth dialogut

27/09/2018

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj tha sot se duhet që të punohet për ta forcuar shtetin dhe për të fituar më shumë njohje. Limaj tha ... Read More