Tag: formave

Pse gjinjtë e femrave tek njerëzit janë aq të mëdhenj

09/08/2019

Gjinjtë janë të formave dhe të madhësive të ndryshme, por e kanë një të përbashkët: Të qenit ndryshe tek njerëzit në krahasim me qeniet e ... Read More

A janë të rrezikshme lythat në organet gjenitale gjatë shtatzënisë?

12/06/2019

Lythat gjenitale janë puçrra të lëkurës të madhësisë dhe formave të ndryshme, por të cilat shfaqen për shkak të infeksionit me virusin HPV, të ashtuquajtur ... Read More

Kylie, nuk harron të ekspozojë të pasmet në secilën pozë

23/03/2019

Kylie Jenner nuk është prej atyre që i kursejnë ekspozimet e formave trupore.Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet me një veshje ngjyrë ... Read More

Kehlani publikon videoklipin “Butterfly”

07/03/2019

Kehlani ka publikuar videoklipin e ri të titulluar “Butterfly”. Këngëtarja e zhanrit R&B ka pësuar ndryshim të formave në klipin e xhiruar prej Trey Lyons. ... Read More

Inteligjenca artificiale ‘ringjall’ të vdekurit

24/11/2018

Ringjallja e të vdekurve bëhet e mundur në botën dixhitale, falë formave të reja të inteligjencës artificiale që kthejnë në jetë njerëzit e vdekur. Nëpërmjet ... Read More

Pozë me bikini nga Oriola

17/09/2018

Vënia në plan të parë e formave trupore që nuk e lënë askënd të qetë, tashmë është bërë shprehi për Oriola Marashin. Bukuroshja shqiptare arrin ... Read More