Tag: forta

Këto janë tri shenjat më të zgjuara të Horoskopit: Lexoni për cilat arsye    

29/06/2019

Çdo shenjë e Zodiakut ka pikat e veta të forta, por kur flasim për inteligjencë disa përfaqësues të zodiakut dallohen nga të tjerët Duhet theksuar ... Read More

Ekspertët amerikanë dhe evropianë: Mos ndryshimi i kufijve në Ballkan, mesazhi i Samitit të Berlinit

01/05/2019

Ekspertët amerikanë dhe evropianë të çështjeve të Ballkanit thonë një prej mesazheve më të forta që përcolli takimi i nivelit të lartë që u mbajt ... Read More

Grabitja në Aeroportin e Tiranës, kush është “i madhi” në përgjim? Detajet e reja nga i penduari! (Video)

26/04/2019

Një përgjim ambiental ka krijuar dyshime të forta te prokurorët e Krimeve të Rënda për ekzistencën e një organizimi mes të arrestuarve të deritanishëm për ... Read More

Duka zbulon pse zgjodhi Edy Rejan për trajner të Shqipërisë

17/04/2019

Eksperiencë e madhe e Edy Rejat mbetet një nga arsyet e forta që Armando Duka ka vendosur për trajnerin italian. Ish trajneri i Napolit dhe ... Read More

IPKO ua sjell derbit më të mëdhenj të fundjavës

29/03/2019

Ndeshjet e ligave më të forta evropiane, por edhe ato të kampionatit të Kosovës këtë fundjavë i sjell IPKO përmes Super SportitPas ndeshjeve të Kombëtareve, ... Read More

IPKO sjell ndeshjet më të mëdha të kualifikimeve të Evropianit, nuk mungojnë as Kosova e Shqipëria

25/03/2019

Platforma më e madhe televizive në Kosovë – IPKO, krahas ligave më të forta evropiane, sjell edhe ndeshjet më të mëdha të kualifikimeve të Evropianit ... Read More

Atë që nuk e bëri as Franca kundër Danimarkës, e realizoi Kosova

21/03/2019

Mediat e huaja kanë listuar të gjithë skuadrat e forta që nuk arritën të shënojnë kundër Danimarkës, por që Kosova e bëri, shkruan Gazeta Express.Kili, ... Read More

Meta: I gatshëm të lë mandatin e Presidentit, nuk lejoj instalimin e një junte ushtarake

20/03/2019

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka lëshuar deklarata të forta nga Pogradeci në lidhje me situatën politike në vend. Meta është shprehur se ... Read More

Ibra: Aspekti teknik i Ligës Premier është i mbivlerësuar

19/03/2019

Zlatan Ibrahimovic ka luajtur në të gjitha ligat më të forta evropiane dhe para se të transferohej në SHBA te skuadra e Los Angeles Galaxy, ... Read More

Klopp: Dua t’i shmang skuadrat angleze, Liverpooli e adhuron Ligën e Kampionëve

15/03/2019

Liverpooli ka eliminuar njërën nga skuadrat më të forta në Evropë, Bayernin e Munichut nga Liga e Kampionëve. Gjiganti anglez arriti ta eliminojë Bayernin e ... Read More

Formacioni më i mirë i javës së 20-të në IPKO Superligë – Lojtarët e Llapit dominojnë

04/03/2019

Java e 20-të solli ndeshje të forta ku nuk mungoi lufta sportive dhe rezultate e papritura. Llapi ka arritur ta mposht Prishtinën në derbin e ... Read More

Rrëzohet shtylla elektrike në Vrellë të Istogut

24/02/2019

Erërat e forta dhe moti i ftohtë gjatë ditëve të fundit në Kosovë, ka shkaktuar dëme edhe në Komunën e Istogut. Në orët e vona ... Read More