Tag: fortë

Shpëtoni lëkurën tuaj gjatë ditëve të nxehta të verës me këto metoda

25/06/2019

Temperaturat e larta, dielli i fortë dhe trupi i djersitur përbëjnë një grup faktorësh të dëmshëm për lëkurën.Gjithçka që ju nevojitet është, që gjatë ditëve ... Read More

Andy Ruiz ‘tmerron’ fansat e Joshuas me këtë video

27/05/2019

13:55 | 27 Maj 2019 13:55 | 27 Maj 2019 Andy Ruiz Jr ka treguar se ai po punon fortë për duelin e fundjavës ndaj ... Read More

Çfarë nuk bën të pastrohet me uthull?

18/05/2019

Uthulla përmban thartirën që ndihmon të depërtojë nëpër yndyrën e fortë, ndotjen dhe gurëzit Uthulla është një ndër lëngjet me të cilin njerëzit dëshirojnë të ... Read More

Njihuni me futbollistin më të pafat në botë

13/05/2019

21:22 | 05/13/2019 Sportet në përgjithësi, e futbolli në veçanti, ka një lidhje të fortë me fatin. Në këtë sport, edhe pse punon shumë, duhet ... Read More

Nuggets eliminojnë Spurs, Toronto krijon epërsinë ndaj Philadelphia

28/04/2019

Spektakli në fazën ‘Play Off’ në kuadër të ligës më të fortë të basketbollit në botë, NBA, po vazhdon. Në një dramë që kërkoi plot ... Read More

Allegri takohet me Agnellin, projektohet Juventusi i sezonit të ri

26/04/2019

Në Serinë A vazhdon gara e fortë për arritjen e objektivave, sidomos për zonën Champions, ndërkohë që Juventusi, i shpallur matematikisht kampion i Italisë, ka ... Read More

Si të përballeni me hidhërimin?

25/04/2019

Mllefi është një emocion i fortë. Mund të ketë rezultate destruktive edhe për ju edhe për ata që i doni. Mllefi i pakontrolluar mund të ... Read More

Noizy: Mos gjykoni të kaluarën time, nuk jetoj më atje 

23/04/2019

Noizy erdhi me një mesazh të fortë në Instagram. Reperi Noizy po vazhdon të jetë aktiv në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net. Aty, ... Read More

Shkruhet historia në NBA, ja çfarë është arritur nga ky sezon

11/04/2019

Kanë përfunduar 82 xhirot e ligës më të fortë të basketbollit në botë, NBA. Pas 82 xhirove të luajtura në kuadër të sezonit të rregullt, ... Read More

Turqia i kërkon Maqedonisë të arrestojë strukturat e FETO-s

03/04/2019

Alsat 2019-04-03T15:19:30+02:00 Maqedonia e Veriut dhe Turqia zotohen se do të bashkëpunojnë fortë në fushën e mbrojtjes për luftën kundër terrorizmit ndërkombëtar. Ministri i Mbrojtjes ... Read More

“Sa herë seks ke bërë këtë muaj?”Përgjigja e Pique “u djeg” tifozëve të Realit

29/03/2019

Në fushë është i fortë dhe i vendosur, por jashtë saj është i drejtpërdrejtë dhe ndonjëherë edhe arrogant. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Barcelonës Gerard ... Read More

Xiaomi shfaq mbushësin 100W që ngarkon baterinë 4,000 mAh në vetëm 17 minuta

27/03/2019

Madhësia e baterisë është bërë një pikë e fortë e shitjes për telefonët këto ditë, por sikur mund të prisni, bateritë më të mëdha do ... Read More