Tag: foto

Shkëlzen Berisha poston foto me dy fëmijët e tij, ja reagimi i Armina Mevlanit

07/01/2020

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka postuar në rrjetin e tij social “Instagram´´, një foto si rrallë herë me djalin dhe vajzën që prej vitesh ... Read More

Albërije Hadërgjonaj me forma të përkryera trupore, kështu duket në bikini

05/01/2020

19:03 | 5 Janar 2020 19:03 | 5 Janar 2020 Albërije Hadërgjonaj ka publikuar foto në bikini. Ani pse nënë dhe në moshë, këngëtarja Albërije ... Read More

Ledina Çelo uron për 2020-ën me një fotografi familjare

01/01/2020

17:25 | 1 Janar 2020 17:25 | 1 Janar 2020 Ledina e ka uruar Vitin e Ri me një foto pranë më të dashurve. Këngëtarja ... Read More

Gjiko festoi pranë më të dashurve të tij, sjell imazhin e ëmbël

01/01/2020

10:46 | 1 Janar 2020 Foto: Instagram 10:46 | 1 Janar 2020 Gjiko uroi me një foto bashkë me gruan dhe djalin. Gjiko priti ndërrimin ... Read More

Njëmbëdhjetë faktet që duhet t’i dini për tërmetet

27/11/2019

Foto ilustrim Ngjarjet natyrore si shpërthimet vullkanike dhe ndikimet meteor mund të shkaktojnë tërmete, por pjesa më e madhe e tërmeteve që ndodhin natyrisht janë ... Read More

Zbulohet diçka që ka tmerruar rrjetin: Greta Thunberg vjen nga e shkuara për të na shpëtuar

20/11/2019

Pasi në internet po qarkullon një foto e një vajze që i ngjan shumë Greta Thunberg, e bërë 121 vite më parë, Konspiracionistët janë të ... Read More

Manjola Nallbani shfaqet atraktive nga “Air Albania Stadium”

19/11/2019

21:35 | 11/19/2019 Foto: Instagram Manjola Nallbani ka publikuar foto nga stadiumi në Tiranë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, të dielën ka marrë pjesë ... Read More

Hapet hoteli i parë vetëm për gra

09/10/2019

Foto ilustrim Hoteli Som Dona, i cili ndodhet jo larg Porto Cristo në Spanjë, është mirëpritur ekskluzivisht nga femrat mbi 14-vjeç. Ky hotel me katër ... Read More

Përdorimi i telefonit në tualet, shkakton këtë sëmundje

04/10/2019

Foto ilustrim Të gjithë e marrim telefonin me vete. Na është bërë zakon dhe edhe pse e dime që nuk duhet, vijojme ta bëjmë një ... Read More

Çka thonë sytë tuaj për shëndetin? Mësojeni!

02/10/2019

Foto ilustrim Doktorët kanë shpjeguar për faktin se si sytë kanë tendencë  të shfaqin simptoma, të cilat tregojnë shumë për shëndetin tuaj, shkruan Dailymail, transmeton ... Read More

Ky telefon lajmëron vetë urgjencën nëse pësoni aksident

02/10/2019

Foto ilustrim Aksidentet janë një ndër shkaqet më të mëdha të humbjeve të jetëve në botë. Në përpjekje për të parandaluar sado pak këto fatkeqësi, ... Read More

Këto ushqime rekomandohen për mëngjes

01/10/2019

Foto ilustrim: Ivan Timov Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, madje është vërtetuar se ngrënia e mëngjesit mban nën kontroll peshën edhe urinë ... Read More