Tag: fotografie

Brovina e kishte publikuar edhe para shtatë vitesh të njëjtën foto

17/05/2019

Deputetja Flora Brovina tronditi Kosovën me publikimin e një fotografie, me të cilën pretendohej se po shfaqej një grua shqiptare duke u dhunuar nga tre ... Read More

Pas lindjes, Gjira publikon këtë foto pranë djalit

29/04/2019

Gjira sot u bë nënë për herë të parë. Gjira Kajtazi përmes një fotografie në rrjete sociale, sot bëri të ditur që u bë nënë ... Read More

Kejvina Kthella i bën urim të veçantë Dafina Zeqirit

14/04/2019

Kejvina Kthella ka zgjedhur që përmes një fotografie ta urojë Dafina Zeqirin me rastin e ditëlindjes. Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen, këngëtarja me këtë datë ... Read More

Flaka Krelani bën ndryshimin e guximshëm në pamje

12/04/2019

Flaka Krelani ka befasuar me ndryshimin që bëri në pamje. Flaka Krelani përmes një fotografie, ka treguar ndryshimin që bëri tek flokët, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Urimi i Noizyt për ditëlindjen e Blerim Destanit

12/04/2019

Noizy e ka uruar përmes një fotografie aktorin Blerim Destani. Blerim Destani sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime nga familja, miqtë ... Read More

Urimi prekës i Rihannës për ditëlindjen e nënës

05/04/2019

Rihanna përmes një fotografie në Instagram, e uroi nënën me rastin e ditëlindjes. Rihanna ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram, përmes së cilit ... Read More

Morena feston ditëlindjen, kështu e uron ish-i dashuri iranian

01/04/2019

Miliarderi nga Teherani e ka uruar përmes një fotografie këngëtaren Morena Taraku.Morena Taraku me këtë datë feston ditëlindjen, ndërsa që në orët e para ka ... Read More

Ibraimovski demanton lajmin për pajtimin e tij me Amdi Bajramin

12/01/2019

12 Janar 2019 / 20:33 Pas publikimit të një fotografie të përbashkët mes Samka Ibraimovski dhe Amdi Bajramit pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Kuvend, ... Read More

JLo dënohet 150 mijë dollarë shkaku i publikimit të një imazhi pa lejen e autorit

24/12/2018

Jennifer Lopez morën një dënim rreth një fotografie që e publikoi në rrjetet sociale. Këngëtarja dhe aktorja 49-vjeçare është e detyruar të paguajë 150 mijë ... Read More

Ndjekësi i gjarpërinjve shfaqi imazhin e hapësirës me shkurre, ku ndodhet një reptil i rrezikshëm – shikuesit po e kanë të pamundur ta gjejnë (Foto)

06/07/2018

Sfida për të gjetur një gjarpër brenda një fotografie të postuar në Facebook, është bërë virale me shpejtësi, por me rezultate që lënë për të ... Read More

Altetico Madrid prezanton fanellat e reja pa Antoine Griezmannin, francezi pranë Barcelonës

24/05/2018

Atletico Madrid ka zbuluar fanellat e reja për sezonin e ri përmes një fotografie në të cilin shihen Sohen Niguez, Diego Costa dhe Lucas Hernandez ... Read More