Tag: fotografie

Brovina e kishte publikuar edhe para shtatë vitesh të njëjtën foto

17/05/2019

Deputetja Flora Brovina tronditi Kosovën me publikimin e një fotografie, me të cilën pretendohej se po shfaqej një grua shqiptare duke u dhunuar nga tre ... Read More

Pas lindjes, Gjira publikon këtë foto pranë djalit

29/04/2019

Gjira sot u bë nënë për herë të parë. Gjira Kajtazi përmes një fotografie në rrjete sociale, sot bëri të ditur që u bë nënë ... Read More

Kejvina Kthella i bën urim të veçantë Dafina Zeqirit

14/04/2019

Kejvina Kthella ka zgjedhur që përmes një fotografie ta urojë Dafina Zeqirin me rastin e ditëlindjes. Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen, këngëtarja me këtë datë ... Read More

Flaka Krelani bën ndryshimin e guximshëm në pamje

12/04/2019

Flaka Krelani ka befasuar me ndryshimin që bëri në pamje. Flaka Krelani përmes një fotografie, ka treguar ndryshimin që bëri tek flokët, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Urimi i Noizyt për ditëlindjen e Blerim Destanit

12/04/2019

Noizy e ka uruar përmes një fotografie aktorin Blerim Destani. Blerim Destani sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime nga familja, miqtë ... Read More

Urimi prekës i Rihannës për ditëlindjen e nënës

05/04/2019

Rihanna përmes një fotografie në Instagram, e uroi nënën me rastin e ditëlindjes. Rihanna ka ndarë me ndjekësit një imazh në Instagram, përmes së cilit ... Read More

Morena feston ditëlindjen, kështu e uron ish-i dashuri iranian

01/04/2019

Miliarderi nga Teherani e ka uruar përmes një fotografie këngëtaren Morena Taraku.Morena Taraku me këtë datë feston ditëlindjen, ndërsa që në orët e para ka ... Read More

Ibraimovski demanton lajmin për pajtimin e tij me Amdi Bajramin

12/01/2019

12 Janar 2019 / 20:33 Pas publikimit të një fotografie të përbashkët mes Samka Ibraimovski dhe Amdi Bajramit pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Kuvend, ... Read More