Tag: fotografinë

E veshur me “Gucci”, Morena Taraku u ngre gishtin e mesit ndjekësve të saj

09/01/2020

Morena Taraku duket e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Bukuroshja vazhdon të jetë aktive me publikimin e imazheve joshëse në “Instagram”. Këngëtarja së ... Read More

Fotografitë që duhet t’i shihni të paktën një herë një jetë

18/09/2019

A e keni parë ndonjë foto të Charlie Chaplin pa maskë/grim?  Apo fotografinë që konsiderohet e fundit e Bill Gates? Faqja Sarcasm iu sjellë një ... Read More

Mevlyde Saraçi deklarohet sot në polici rreth fotografisë që e publikoi Flora Brovina

20/05/2019

Ish-deputetja e LDK-së, Mevlyde Saraçi ditë më parë ka deklaruar se asnjëherë nuk e ka parë fotografinë të cilën e kishte bërë publike deputetja e ... Read More

Flora Brovina tregon se ku e mori fotografinë: Ndihem e tradhtuar

17/05/2019

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina pas intervistimit nga ana e policisë për fotografinë që publikoi dje ku shihej një grua duke u dhunuar nga tre ... Read More

Thaçi për fotografinë e dyshimtë të Brovinës: Nuk jam shef i Inteligjencës

17/05/2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është pyetur lidhur me fotografinë e publikuar dje nga deputetja Flora Brovina, ku shihej të dhunohej një grua nga disa ... Read More

Haradinaj komenton dëshminë e publikuar nga Flora Brovina

16/05/2019

Kryeministri, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet ... Read More

Me këtë foto, Adrola Dushi do iu lë me gojë hapur

11/05/2019

22:28 | 05/11/2019 Adrola Dushi është tejet aktive në rrjete sociale. Me fotografinë e fundit të publikuar Adrola Dushi tregon edhe një herë pse është ... Read More

Të pasmet e Jennifer Lopez hutojnë të dashurin e Dua Lipës

07/05/2019

11:50 | 7 Maj 2019 11:50 | 7 Maj 2019 Fotografët fusin në siklet Isaac Carew me fotografinë e shkrepur. Dua Lipa dhe partneri i ... Read More

Tuna me pozë atraktive në fustanin bardhë e zi

01/05/2019

Tuna Sejdiu është shfaqur joshëse në fotografinë e fundit. Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi ... Read More

Majk ‘reklamon’ makinën super-luksoze

01/05/2019

Majk nuk ka kursyer fjalët 'thumbuese' në fotografinë e fundit. Majk në fotografinë e publikuar në Instagram, shfaq edhe një herë pasionin e tij për ... Read More

Adrola Dushi shfaqet krejtësisht natyrale

01/05/2019

Me fotografinë e publikuar Adrola tregon pse është një nga modelet më të kërkuara. Adrola Dushi cilësohet si një nga femrat më të bukura jo ... Read More

Justin Bieber bashkon forcat me yllin britanez për projektin e rradhës?

30/04/2019

Lindin dyshimet për një bashkëpunim mes Bieber dhe Ed Sheeran. Justin Bieber në fotografinë e postuar në llogarinë e tij në Instagram ka shtyer ndejkësit ... Read More