Tag: fotografua

Në Kosovë duan ta vrasin, në Portugali shfaqet pas 200 viteve një ari i murrmë

12/05/2019

Një ari i murrmë (Ursus arctos) i ardhur nga Spanja u fotografua në Portugali, një shtet ku kjo specie ishte zhdukur që prej fundit të ... Read More

Dua pozon e shtrirë në shtrat, shikojeni çfarë i komenton reperi i njohur

28/04/2019

15:58 | 04/28/2019 Reperi i njohur shqiptar i la koment interessnt Dua Lipës e cila u fotografua e shtrirë në shtrat. Dua Lipa ka ndarë ... Read More

Dicaprio dhe e dashura e re të pandashëm, ndoqën për së afërmi ndeshjen PSG-Liverpool

29/11/2018

Një fituesi i çmimit Oscar, Leonardo Dicaprio u fotografua në krah të dashurës, Camila Morrone. Tashmë është bërë një vit dhe lidhja padyshim se po ... Read More

Alessandro Ambrosio nuk e fsheh më lidhjen me kreatorin italian të modës

22/11/2018

Modelja braziliane dhe ish-anëtarja e shtëpisë së modës, ” Victoria’s Secret”, Alessandro Ambrosio u fotografua me djalosh që supozohet të jetë i dashur i ri. ... Read More

Pasi u shfaq lakuriq, Lady Gaga: Ndihem e shëmtuar dhe e pasigurt

31/08/2018

U fotografua lakuriq, por ndihet tejet e shëmtuar. Kështu së paku thotë Lady Gaga, e cila njihet për natyrën e çmendur dhe pa komplekse. Megjithëse ... Read More