Tag: foton

Propozimi më interesant që ka një histori ndryshe

08/10/2019

Një fotograf amerikan ka shkrepur foton perfekte në çastin perfekt. Gjatë kohës që bashkë me shokët e tij po vizitonin një nga parqet më të ... Read More

Kurani më i vogël në botë mbahet nga një laçian (Foto)

27/06/2019

Faqja e njohur “Wetbookclub” ka publikuar ditën e sotme si foton e saj të ditës, një imazh ku shfaqet një Kuran shumë i vogël i ... Read More

Ryva Kajtazi duket joshëse edhe elegante në postimin e fundit

22/05/2019

21:15 | 22 Maj 2019 21:15 | 22 Maj 2019 Ryva Kajtazi duket joshëse në foton e fundit. Këngëtarja Ryva Kajtazi në llogarinë e saj ... Read More

Dafina zbërthen bluzën dhe nën të nuk ka veshur asgjë 

21/05/2019

20:58 | 05/21/2019 Dafina Zeqiri zbërthen bluzën në foton e re në Instagram dhe nuk ka veshur fare sytjena. Këngëtarja Dafina Zeqiri i ka provokuar ... Read More

Seven Saraçi në shtrat me femra gjysmë të zhveshura

18/05/2019

15:30 | 18 Maj 2019 15:30 | 18 Maj 2019 Seven Saraçi ka habitur me foton që e postoi pas mesnatës. Seven Saraçi ka ndarë ... Read More

Mëngjesi i vonshëm i modeles shqiptare, gjysmë e zhveshur në shtrat

04/05/2019

15:40 | 4 Maj 2019 15:40 | 4 Maj 2019 Françeska Jaçe ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e meshkujve me foton e fundit. Françeska Jaçe ka postuar ... Read More

Modelja publikon foto me pantallona të shqyer në pjesën e vitheve

02/05/2019

Modelja e njohur ka treguar shumë në foton e postuar. Modelja e njohur ameriakne, Emily Ratajkowski, është shfaqur me shumë stil në një foto të ... Read More

Enca Haxhia vjen joshëse nga dhoma e gjumit

01/05/2019

Enca Haxhia ka provokuar ndjekësit e saj me foton e publikuar nga dhoma e gjumit. Këngëtarja Enca Haxhia e ka publikuar para pak minutash një ... Read More

Demi Rose zbulon më shumë se që duhet

30/04/2019

Demi Rose ‘tërbon’ ndjekësit e saj në Instagram me foton e publikuar. Modelja britaneze, Demi Rose me fotografinë e publikuar në Instagram ka tërhequr vëmendjen ... Read More

Mozzik tregon edhe një herë përkushtimin ndaj vajzës, ajo i ka ngjarë shumë

29/04/2019

23:32 | 04/29/2019 Në foton e fundit Mozzik ka treguar edhe njëherë përkushtimin e tij ndaj vogëlushes Hana. Përkundër angazhimveve të shumta si artist, reperi ... Read More

Këngëtarja e njohur ia poston Elgit Dodës foton me një femër tërësisht të zhveshur

29/04/2019

Këngëtarja e njohur ia poston Elgit Dodës foton me një femër tërësisht të zhveshur Rezarta Shkurta ka hapur arkivat e fotograive, meqë rast solli një ... Read More

Rina Balaj pozon nga shtrati

28/04/2019

Rina Balaj me foton publikuar gati zbulon pjesën intime. Para pak çastesh Rina Balaj publikoj një fotografi në Instagram në të cilën duket tejet e ... Read More