Tag: fotot

Demi Rose nuk lë vend për imagjinatën, tërbon ndjekësit me bikini të kuqe

09/06/2020

Demi Rose nuk ka lënë shumë vend për imagjinatën në fotot e fundit. Ajo nuk ndal pozat e nxehta në rrjetet sociale, duke tërbuar kështu ... Read More

“Merrni shëmbull nga Rudina, kështu gjendet burri”/ Aktorja I kthehet komentueses

14/04/2020

Fotot e Rudinës dhe Mark Frrokut tërheqin vëmendjen e mediave, por edhe të komentuesve, që krahas komplimenteve kanë edhe doza ironie. E tillë ka qenë ... Read More

Kush është Marta/ 30-vjeçarja seksi e fejuara e re e Silvio Berluskonit

05/03/2020

Fotot që tregonin Silvio Berluskonin me Marta Fascina në Zvicër, të publikuara nga Diva dhe Donna janë pasuar nga një komunikatë për shtyp që ka ... Read More

“Spec i kuq edhe içik i mbushur”, Kejvina i vë “flakën” Instagram-it me videon e postuar

26/02/2020

Modelja Kejvina Kthella herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotot apo video-t  që poston në rrjetin e saj social “Instagram”. Kjo ka ... Read More

Dy gjëra që duhet t’i dini për njerëzit që përdorin fotoshopin

19/01/2020

Një trup perfekt, këmbë të gjata, sy të mëdhenj te gjitha mund ti gjeni në fotot e postuara në mediat social. Përdorim të madh gjejnë ... Read More

Foto/ Demi Rose `tërbon´ 12 milionë ndjekësit e saj duke pozuar nudo

11/01/2020

Nëse bëhet fjalë për fotot më të nxehta në Instagram atëherë padyshim që fronin e mban supermodelja Demi Rose. Së fundi ajo ka arritur numrin ... Read More

Veseli me bashkëshorten në “Fadil Vokrri”, mbështetje maksimale për Kosovën

17/11/2019

18:51 | 17 Nentor 2019 Kadri Veseli me bashkëshorten e tij, Violetën në stadiumin “Fadil Vokrri”. Fotot: Facebook 18:51 | 17 Nentor 2019 Kreu i ... Read More

Toleranca fetare, funerali i krishterë mbahet brenda në xhami

01/09/2019

Fotot e një funerali të krishter të mbajtur brenda një xhamie tregojnë se ka ende shpresë për tolerancë fetare në Indonezi. Imazhet e publikuara në ... Read More

Beatrix ka për t’ju thënë diçka fansave nëpërmjet këtyre fotografive

01/05/2019

Beatrix Ramosaj ka ardhur tërheqëse në fotot e fundit. Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka zgjedhur që nëpërmjet publikimit të disa fotografive në llogarinë e saj në ... Read More

Ky fëmijë në foto, sot është më i suksesshmi në botën e futbollit

22/04/2019

Futbollistët më të mëdhenj nganjëherë na befasojnë me fotot që i postojnë. Yjet e futbollit postojnë fotot nga më të ndryshme, gjersa tash së fundmi ... Read More

Era Istrefi incizon nga afër trupin e veshur shkurt 

17/04/2019

Do t'i harroni fotot nga klipi i saj me Norën kur ta shihni Erën duke incizuar nga afër trupin. Motrat Istrefi janë duke punuar me ... Read More

Emily Ratajkowski pa sytjena, fustani i gjerë i zbulon gjithçka 

07/04/2019

Modelja amerikane nuk ka veshur sytjena dhe në fotot e fundit fustani e ka 'tradhtuar'. Modelja e njohur amerikan, Emily Ratajkowski, ka ardhur tërheqëse e ... Read More