Tag: fotove

Kejvina Kthella e thotë troç: Kam bërë operacione plastike

23/04/2020

Modelja Kejvina Kthella është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese, të cilat i poston në rrjetet sociale.  Së fundmi gjatë një ... Read More

“U q.. robt”/ Kejvina lëshon gojën në Instagram

27/01/2020

Kejvina Kthella prej disa kohësh është në SHBA, ku veç fotove profesionale që ka bërë ka gjetur kohë ta shijojë me mikeshën e saj, Tayna. ... Read More

Fotografitë që tregojnë nëse e keni shikimin në rregull

31/05/2019

Në vitet e fundit ka pasur një fluks të fotove virale që kanë fascinuar mendjen e të tjerëve, duke treguar se edhe pse objektet janë ... Read More

Tashmë mund të bëni “Retweet” me imazhe, video dhe GIF

08/05/2019

Shtimi i fotove, videove dhe përmbajtjeve multimedia punon siç ju e prisni duke klikuar “retweet with comment” dhe klikuar ikonën e imazhit ose GIF. Duke ... Read More

‘Trutrasha, ju intereson vetëm marka e xhipit dhe togëza e rripit’ Albi Nako thumbon vajzat shqiptare

27/03/2019

Koreografi Albi Nako ka provokuar sërish me postimin e tij në rrjetet sociale. Pas fotove ngacmuese tashmë, thënia e tij është edhe më e ‘hidhur’ ... Read More