Tag: Frankfurti

Notat e lojtarëve, Inter 0-1 Eintracht: Handanovic ruan nderin e italianëve

14/03/2019

Interi ka pësuar humbje në shtëpi ndaj Eintracht Frankfurti (1-0), duke i dhënë lamtumirë edhe Ligës së Evropës. Te Interi vetëm dy lojtarë kishin paraqitje ... Read More

Eintracht Frankfurt – Bayern, formacionet zyrtare të Superkupës së Gjermanisë

12/08/2018

Për Superkupën e Gjermanisë të vitit 2018 do të përballen Eintracht Frankfurti dhe Bayern Munichu. Bavarezët janë favorit dhe me shumë mundësi kupa në fund ... Read More