Tag: ftohur

E mbani shalqirin në frigorifer, nuk mund ta paramendoni çfarë gabimi bëni

03/07/2019

E doni shalqirin e ftohur? Nëse e vendosni në frigorifer bëni gabim shumë të madh. Ministria e Bujqësisë në Amerikë e ka dëshmuar këtë.Shkencëtarët kanë ... Read More

E mbani shalqirin në frigorifer? Nuk mund ta paramendoni se çfarë gabimi bëni

01/07/2019

E doni shalqirin e ftohur? Nëse e vendosni në frigorifer bëni gabim shumë të madh. Ministria e Bujqësisë në Amerikë e ka dëshmuar këtë. Shkencëtarët ... Read More

Shkencëtarët: Hëna po tkurret

15/05/2019

Një hulumtim i ri tregon se Hëna ngadalë po tkurret ndërsa brendësia e saj është ftohur gjatë epokave, duke krijuar mijëra rrudha të vogla sipërfaqësore. ... Read More

Agjenti i polakut në Liverpool, Piotr Zielinski: Nuk kam të ardhme të sigurt te Napoli

13/12/2018

Piotr Zielinski ka ftohur sugjerimet se mund të bashkohet me Liverpoolin. Agjenti i polakut ishte i pranishëm në Anfield Road të martën mbrëma kur The ... Read More

Jeni lodhur me hundën e mbyllur dhe me kollën? Duhet të veproni kështu

26/11/2018

Qoftë që jeni të ftohur apo dëshironi që të shmangni duke forcuar imunitetin tuaj, këto produkte ushqimore, gjithsesi do t’ju jenë të dobishme. Peshku Edhe ... Read More

Segura: Pogba apo De Jong te Barcelona? Më shumë gjasa ka holandezi

16/11/2018

Menaxheri gjeneral i Barcelonës, Pep Segura ka ftohur thashethemet për një lëvizje të mesfushori të Manchester United, Paul Pogba në Camp Nou. Barcelona është duke ... Read More

Mourinho mohon mundësinë e transferimit të Ibrahimovicit te Unitedi

26/10/2018

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka ftohur zërat rreth një ri-nënshkrimi të sulmuesit të LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez është lidhur me një ... Read More