Tag: fund

Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Hazard

22/04/2019

12:26 | 04/22/2019 Chelsea e di se në fund të këtij sezoni do ta humbet Eden Hazardin. Chelsea është duke e kërkuar qysh nga tani ... Read More

Trajneri Dragusha tregon a marrin paga futbollistët e KEK-ut

21/04/2019

Trajneri i KF KEK-ut, Alban Dragusha, është shprehur se skuadra e tij nuk do të dorëzohet deri në fund për të arritur një fitore. Dragusha ... Read More

Zidane pyetet për Mbappe, kjo është përgjigja e tij

20/04/2019

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka folur më në fund rreth mundësisë që skuadra e tij ta transferojë sulmuesin francez, Kylian Mbappe. Zidane ka ... Read More

ZYRTARE: Oblak vendos për të ardhmen

17/04/2019

Jan Oblak më në fund ka vendosur për të ardhmen e tij. Jan Oblak ka kohë që po lidhet me një largim nga Atletico Madrid, ... Read More

Reperi që bashkëpunoi me Elvana Gjatën, ndahet nga e dashura? 

17/04/2019

Po flitet se reperi i famshëm i ka dhënë fund lidhjes dy vjeçare. Reperi Ty Dolla $ign dhe Lauren Jauregui i kanë dhënë fund lidhjes së ... Read More

Conte dëshpëron Interin, zgjedh skuadrën e Bundesligës

16/04/2019

Bayern Munich po mendon të ndërpresë bashkëpunimin me Niko Kovaçin në fund të sezonit. Sezoni me shumë luhatje dhe eliminimi nga Liga e Kampionëve, kanë ... Read More

Cilat janë rreziqet shëndetësore me 5G?

16/04/2019

Në “Mobile World Congress”, që u mbajt në fund të muajit shkurt në Barcelonë, liderët e sektorit theksuan se 5G do të jetë revolucioni i ... Read More

Conte e pranon ofertën e skuadrës së madhe evropiane

16/04/2019

Bayern Munich duket se do t’i ndajë rrugët me Niko Kovac në fund të sezonit. Niko Kovac arriti ta rikthente Bayern Munichun në pozitën e ... Read More

Chelsea e gjen zëvendësuesin e Sarrit

15/04/2019

Chelsea pritet ta shkarkojë Maurizio Sarrin në fund të këtij sezoni. Chelsea po mendon që t’i ndajë rrugët me Maurizio Sarrin nëse nuk e fiton ... Read More

Real Madrid e ofron yllin e madh për transferimin e Pogbas

15/04/2019

Real Madrid do ta largojë Gareth Balen në fund të këtij sezoni. Real Madrid i ka bërë me dije Gareth Bales se nuk është në ... Read More

Zidane – Courtois – Navas: Njëri do të largohet nga Real Madrid

15/04/2019

Skuadra e Real Madrid do të ketë një dilemë shumë të vështirë në fund të këtij sezoni. Për fatin e mirë të skuadrës, në grupin ... Read More

Pas ndarjes nga Naomi, Liam fotografohet në këtë vend

15/04/2019

Liam Payne i ka dhënë fund romancës me Naomi Campbell. Liam Payne dhe Naomi Campbell pas katër muajsh romancë, i ka ndarë rrugët, shkruan lajmi.net. ... Read More