Tag: fundi

Mustafa: Thaçin nuk e njoh si bashkëpunëtor të Vuçiqit – për korrigjimin e kufijve ia kam thënë që e ka gabim

25/05/2019

Kreu i LDK-së Isa Mustafa, ka folur për çështjen Presidentit Thaçi të cilit së fundi i është thënë se po bashkëpunon me Presidentin serb, Aleksandar ... Read More

Pasi mirëpritën fëmijën e katërt, Kim dhe Kayne darkojnë bashkë në qytet

24/05/2019

23:29 | 24 Maj 2019 23:29 | 24 Maj 2019 Ata së fundi e mirëpritën fëmijën e tyre të katërt. Kim Kardashian dhe Kanye West ... Read More

Modeli i fundeve të cilat patjetër duhet t’i keni këtë pranverë

17/05/2019

Nëse dëshironi që njëkohësisht të vishni diçka më praktike, moderne dhe me stil, fundi i linjës A është zgjedhja më e mirë! Edhe pse janë ... Read More

Apple lanson lojën e dytë të tyre iOS, tribut për miliarderin Warren Bufet

07/05/2019

Firma investuese Berkshire Hathaway e Warren Buffet së fundi ka derdhur një grumbull parash në Apple. Për të falënderuar për ndihmën, Apple lansoi lojën e ... Read More

MASHT-i ndan sërish mjete për shkollën në Busavatë të Kamenicës, kompania kontraktuese nuk i mbaroi punimet në kohë (Video)

03/05/2019

Shkolla e fshatit Busavatë të Komunës së Kamenicës, ka dy vite që ka filluar punimet ndërsa së fundi kompanisë kontraktuese i ka skaduar afati i ... Read More

Nuk ndalet Stine, së shpejti lanson këngën e re

02/05/2019

Stine së fundi ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore. Pak ditë pas publikimit të projektit “Ti dhe Unë”, Stine ka njoftuar fansat ... Read More

Pozat sensuale të Selena Gomez për markën e të brendshmeve

02/05/2019

Selena Gomez së fundi ka pozuar për koleksionin e të brendshmeve. Selena Gomez ka publikuar fotografi në të brendshme të kuqe, ku dukej tejet joshëse, ... Read More

Morena Taraku ka disa fjalë pasi fitoi çmim në Turqi

02/05/2019

Morena Taraku së fundi ka marrë një çmim në eventin e njohur në Turqi. Morena Taraku u vlerësua me çmimin “Këngëtarja më e mirë e ... Read More

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit

01/05/2019

E pyesin se kur do të bëjë këngë me Ronelën, kjo është përgjigja e Fifit Fifi i është përgjigjur së fundi pyetjeve të fansave në ... Read More

Xeni po vjen me dy duete, ja me kë ka bashkëpunuar

29/04/2019

Xeni ka zbuluar detaje rreth projekteve të reja muzikore. Xeni ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta ... Read More

Fero në përqafim të të dashurës në pishinë

27/04/2019

Fero dhe e dashura e tij kanë publikuar një fotografi të re në Instagram. Fero dhe Arbenita së fundi u argëtuan në shoqëri të njëri-tjetrit, ... Read More

Rona Nishliu tregon se si shkoi koncerti për promovimin e albumit “Mindil”

27/04/2019

Rona Nishliu së fundi ka promovuar albumin "Mindil". Rona Nishliu përmes një koncerti që e mbajti në Prishtinë, promovoi albumin e ri, shkruan lajmi.net. Ekipi ... Read More