Tag: fundit

Loredana hedh pas krahëve të shkuarën, bën publike lidhjen e re

16/01/2020

Loredana ka qënë një ndër personat më të komentuar kohët e fundit, si fillim për lidhjen me Mozzik, më pas për suksesin e saj në ... Read More

E kanë parë me një sheik në Dubai, ja reagimi qesharak i Encës

15/01/2020

Këngëtarët shqiptarë duket se janë vënë kohëve të fundit në kritika të ashpra jo vetëm nga mediat, por edhe nga fansat e tyre. Kujtojmë se ... Read More

E veshur me “Gucci”, Morena Taraku u ngre gishtin e mesit ndjekësve të saj

09/01/2020

Morena Taraku duket e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Bukuroshja vazhdon të jetë aktive me publikimin e imazheve joshëse në “Instagram”. Këngëtarja së ... Read More

Na futi drithërimat! Diellza Kolgeci del me bikini në dëborë

08/01/2020

Jemi në dimër ftohti, temperaturat ditëve të fundit janë shumë të ulëta dhe në disa zona të ndryshme janë mbuluar edhe nga bora. Ndërsa të ... Read More

Kush e mori vendimin për t’u ribashkuar? Stine dhe Graciela sërish pranë njëri-tjetrit

06/01/2020

9:15 | 6 Janar 2020 09:15 | 6 Janar 2020 Stine është bashkuar me ish-bashkëshorten. Në fund të fundit, ç’rëndësi ka kush e mori vendimin? ... Read More

Qani shpesh? Ja çfarë do të thotë kjo për ju

06/01/2020

Qarja është shfaqja e fundit e ndjeshmërisë; edhe nëse ju merr shumë kohë për ta treguar këtë anë të vetës tuaj tek të tjerët, duke ... Read More

Ndryshon renditja në garën për Këpucën e Artë

06/01/2020

0:00 | 6 Janar 2020 00:00 | 6 Janar 2020 Lazio ka marrë tri pikë në minutat e fundit të ndeshjes në udhëtim te Brescia ... Read More

Torino ‘shokon’ Romën

05/01/2020

22:46 | 01/05/2020 Torino ka befasuar Romën duke e mposhtur 0-2 në ‘Olympico’ në ndeshjen e fundit të ditës së sotme të xhiros së 18. ... Read More

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për iPhone dhe iPad, për 2019

03/01/2020

Aplikacionet kanë dominuar jetët tona në dekadën e fundit dhe në 2019-n janë bërë pjesë edhe më integrale e përditshmërisë sonë, duke i përdorur për ... Read More

​Kuqezinjtë e Tetovës përcjellin dekadën më të suksesshme në histori

01/01/2020

16:44 | 1 Janar 2020 16:44 | 1 Janar 2020 Shkëndija në dekadën e fundit u shndërua si një prej fuqive udhëheqëse në futbollin vendor, ... Read More

Kura 5 ditore me mjaltë dhe hudhra: Efektet…mahnitëse

27/12/2019

Kohët e fundit, jeta është bërë shumë e shpejtë, ashtu si ushqimet. Ky ritëm është shkaktar i shumë sëmundjeve të rrezikshme siç është diabeti, mbipesha, ... Read More

Sonte ndodh eklipsi i fundit diellor i dekadës, do krijohet një “unazë zjarri” në qiell

26/12/2019

Mbrëmjen e sotme do të ndodhë eklipsi i fundit diellor i dekadës, i cilësuar edhe si eklipsi diellor unazor, që krijon një “unazë zjarri” rreth ... Read More