Tag: fundmi

Era Istrefi habit me deklaratën e saj: Është vështirë, jam në procese shumë të ndërlikuara ligjore

28/03/2020

Këngëtarja me famë botërore Era Istrefi së fundmi publikoi këngën e re “No Maybes” në bashkëpunim me Arash dhe Ilkay Snecan. Në një status në ... Read More

Ilda Bejleri e përlotur tregon si po e përjeton situatën nga koronavirusi: Nga stresi duket sikur tavani po të bie mbi kokë

26/03/2020

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri së fundmi përmes një video të publikuar në rrjetin social “Instagram” u ka bërë thurrje qytetarëve të qëndrojnë në shtëpi. ... Read More

Jeta e Monika Kryemadhit në izolim/ Pasi lan enët bën pompa tek lavamani

24/03/2020

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi së fundmi është bërë pjesë e një sfide në rrjetin social “Instagram”. Në një video të postuar ... Read More

Gjeologët zbulojnë fragmentin e humbur të kontinentit të lashtë të mbushur me diamantë

24/03/2020

Mostra shkëmbore të veshura me diamantë janë zbuluar së fundmi në një ishull verior kanadez, të cilat mund të plotësojnë zinxhirn e njohurive për një ... Read More

Roza Lati rrëfen fëmijërinë e saj të trishtë: Shikoja skena dhune në shtëpinë time

08/03/2020

Moderatorja e njohur, Roza Lati e ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit”, ka rrëfyer për herë të parë për fëmijërin e saj ... Read More

“Pse më pe?”, sherr me grushta në klub, rrëfehet Zerka: Na mbajtën në burg më gjatë sepse ishim shqiptarë

20/02/2020

Reperi Young Zerka i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, tregoi se kur jetonte në Londër është arrestuar, pasi u bë pjesë e një ... Read More

Shifra marramendëse, ja sa paguhet Robert Berisha për një koncert

19/02/2020

Këngëtari i njohur, Robert Berisha i ftuar së fundmi në emisonin “3shat”, rrëfeu më shumë rreth jetës së tij private por edhe atë profesionale. Ndër ... Read More

Genta Ismajli drejt martesës me biznesmenin turk! Zbulohet detajet

09/02/2020

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli dhe partneri i saj, biznesmeni turk Hysen Usta, së fundmi dhanë një intervistë për “Prive”, ku zbuluan si u njohën ... Read More

Foto/ U hodhi para striptisteve në një klub nate, reagon Dua Lipa

31/01/2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është kritikuar së fundmi, pasi publikoi një video në “Twitter”, ku shihej në një klub nate me striptiste, ... Read More

Nuk heq dorë! Noizy tallet sërish me Stresin

11/01/2020

Në një opsion i bërë publik së fundmi nga Instagrami, ka bërë që Noizy të gjejë pretekst të tallet sërish me rivalin e tij, Stresin. ... Read More

Zbulohet kush është e dashura e Arbër Çepanit , publikohen fotot e tyre së bashku

06/01/2020

Ish banori i `Big Brother´, Arbër Çepani ishte I ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit´´, ku dhe deklaroi se ka gjetur dashurinë ... Read More

Huawei P40, lansohet në fillim të vitit tjetër

18/12/2019

Së fundmi ka dalur një lajm i mirë për të gjithë tifozët Huawei. Drejtori i Përgjithshëm i Huawei, Richard Yu ka konfirmuar datën e lansimit ... Read More