Tag: fustan

Kim Kardashian pagëzon fëmijët në Armeni

11/10/2019

Kardashian kishte veshur një fustan të ngushtë bezhë dhe u ndal për të bërë foto me fansat lokalë. Pagëzimi u mbajt në Holy Echmiadzin, katedralja ... Read More

JLo fotografohet në rrugë gjatë xhirimeve, të gjithë sytë tek ky detaj

30/04/2019

Jennifer Lopez 49-vjeçe ka treguar këmbët seksi e veshur në fustan të shkurtër. Jennifer Lopez u shfaq me një fustan të ngushtë dhe me çantë ... Read More

Kim Kardashian i ‘nxjerr’ në shesh të gjitha me fustanin transparent

21/04/2019

Kim Kardashian kishte veshur një fustan të markës “Versace” për ditëlindjen e 40-të të Kourtney. Kim Kardashian mori vëmendje rrugës për në ndejën e ditëlindjes ... Read More

E shtrirë dhe e veshur me fustan të ngushtë, Anxhelina vjen joshëse në setin e ri

02/04/2019

E shtrirë dhe e veshur me fustan të ngushtë, Anxhelina vjen joshëse në setin e ri Anxhelina Hadërgjonaj e nisi ditën me një fotografi joshëse. ... Read More

Kaq elegante se keni parë Shanina Shaik

28/03/2019

Shanina Shaik është paraqitur shumë elegante me një fustan argjendi derisa ka defiluar në tapetin e kuq në ndarjen e çmimeve “Fashion Trus Arabia”Ajo di ... Read More

Në saje të këtij ushtrimi, aktorja Uma Thurman ka duar dhe supe të forta (Video)

13/08/2018

Aktorja e Hollywood-it, Uma Thurman, i ka 48 vjeç, por nuk tregon shenja plakjeje. Kohë më parë me fustan pa supore i ka treguar duart ... Read More

Muzeu presidencial Abraham Lincoln nxjerr në shitje fustanin e zi të Marylin Monroes

15/05/2018

Muzeu presidencial dhe biblioteka Abraham Lincoln ka nxjerr në ankand të shitjes një fustan të zi të Marylin Monroes. Aktorja e ndjerë ende konsiderohet ikonë ... Read More