Tag: Fustanin

Madonna dhe Maluma ‘të martuar’ në klip, këngëtarja vesh fustanin e bardhë

22/04/2019

Madonna dhe Maluma ‘të martuar’ në klip, këngëtarja vesh fustanin e bardhë Madonna dhe Maluma kanë nisur xhirimet e projektit të ri. Madonna dhe Maluma ... Read More

Rita Ora merr vëmendje me veshjen në dasmën e miqve të saj

07/04/2019

Rita Ora merr vëmendje me fustanin blu dhe flokët kaçurrela teksa shkon në dasmën e Marc Jacobs dhe Char Defrancesco. Këngëtarja Rita Ora ishte në ... Read More

I patë të gjitha, por jo edhe këtë detaj nga dasma e Gresës

31/03/2019

Gresa Behluli mbrëm kurorzoi dashurinë me martesë.Këngëtarja u duk mahnitëse në fustanin e nusërisë, ndërsa vëmendje në këtë dasmë morën edhe dy motrat e saj. ... Read More

Kështu po duket Gresa në fustanin e kuq në konagjeqin e saj, i prinë valles

27/03/2019

Gresa Behluli e ka bërë defilimin në konagjeqin e saj me fustanin e kuqKëngëtarja Gresa Behluli, që është vajza e këngëtarës sonë të mirënjohur Shkurte ... Read More