Tag: futur

Edhe Robert Berisha futet në karantinë/ Revoltohet këngëtari: Ik nga një virus dhe hajde tek një tjetër

19/03/2020

Robert Berisha dhe menaxheri i këngëtares Tayna, Rinor Hykolli janë futur në karantinë sapo janë kthyer nga Amerika. Ata janë kthyer nga Stambolli dhe menjëherë ... Read More

Inter transferon falas Eriksenin?

01/01/2020

22:00 | 1 Janar 2020 22:00 | 1 Janar 2020 Inter i është futur garës për Christian Eriksen. Skuadra nga Serie A po përgatitet të ... Read More

Një nga pesë australian lajnë duart pas tualetit-moslarja e duarve shkakton këto sëmundje

04/11/2019

Ti e di, janë disa gjëra që kur ishe fëmijë, të janë futur në psikën tënde dhe vazhdon t’i bësh edhe sot! Si për shembull ... Read More

Rreziqet shëndetësore që i sjell mungesa e rrezeve të diellit

02/11/2019

Jemi duke u futur në atë periudhën e vitit ku parimisht shndërrohemi në “krijesa të natës”.Dhe kjo nuk ka të bëjë me atë se ka ... Read More

Historia e 22 vjeçares që mbeti i verbër me njërin sy nga një vezë

14/08/2019

Një 22- vjeçare ka mbetur e verbër në njërin sy, pasi dy vezët që i kishte futur në mikrovalë për ti zier i kanë shpërthyer ... Read More

Britney Spears fut në konflikt prindërit e saj

07/05/2019

19:12 | 7 Maj 2019 19:12 | 7 Maj 2019 Këngëtarja Britney Spears i ka futur në konflikt prindërit e saj. Mami i Britney Spears ... Read More

Man City i futet garës me Juventus, synimi Joao Felix

20/04/2019

Manchester City është skuadra e fundit që i është futur garës për yllin e Benfica, Joao Felix. Skuadra nga ‘Etihad Stadium’ duket se është e ... Read More

Arsenal e dëshiron yllin e Ajax Amsterdam

11/04/2019

Skuadra e Arsenal ka futur në listën e dëshirave edhe emrin e yllit të Ajax Amsterdam. David Neres, i cili mbrëmë realizoi një gol shumë ... Read More

Murici i Kosovës debuton në Premierligë për Cityn këtë vikend

11/04/2019

Kampionati anglez është futur në një fazë të nxehtë, pasi dy skuadrat e kreut Liverpooli dhe Manchester City janë në një duel të ashpër për ... Read More

Huqja më e madhe në histori të futbollit i takon yllit të PSG-s

08/04/2019

Eric Maxim Choupo-Moting është futur mbrëmë në hisotir të futbollit. Sulmuesi i PSG-së, Eric Maxim Choupo-Moting do të mbahet gjatë në mend për veprimin që ... Read More

Grabisin dhe rrahin hajnat, arrestohen

09/03/2019

Dy persona janë rrëmbyer dhe futur me dhunë në një veturë në Mitrovicë, kjo pasi dyshohet se ata kishin vjedhur në një shtëpi të dy ... Read More

Liverpooli dhe Chelsea në garë për Maxi Gomezin

03/03/2019

Sulmuesi i talentuar i Celta Vigos, Maxi Gomez ka futur në ‘luftë’ dy klubet e mëdha angleze, Liverpoolin dhe Chelsean.   Liverpooli po përgatit një ... Read More