Tag: Galaxy

Samsung do të lansoj një telefon të ri Galaxy, më 10 prill

18/03/2019

Samsung do të njoftojë një telefon të ri Galaxy më 10 prill 2019 dhe kompania tashmë ka lansuar një promo-video për një ngjarje për datën ... Read More

Samsung pritet të shes 20 milionë njësi Galaxy S10 në gjysmën e parë të vitit, pak më shumë se Galaxy S9

14/03/2019

Ka raporte të përziera kur është fjala për performancën e tregut të linjës Samsung Galaxy S10. Nga njëra anë, kemi dëgjuar raporte që sugjerojnë se ... Read More

Rekorde shitjesh për serinë e smartfonëve Samsung Galaxy S10

12/03/2019

Në rajonin tone shitjet paraprake u rritën me 40 për qind krahasuar me shitjet e Galaxy S9, vitin e kaluar. Shitjet e produkteve më të ... Read More

Samsung Malaysia dërgoi disa njësi Galaxy S10 në hapësirë (VIDEO)

11/03/2019

7 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Qielli është kufiri për Galaxy S10! Samsung Malaysia duket se e ka marrë shprehjen fjalë për fjalë. ... Read More

Para-porositë e Samsung kanë thyer rekordet, në SHBA dhe Britani

09/03/2019

Samsung Galaxy S10 po arrin shumë suksese në shitje dhe telefoni u lansua vetëm të premten. Pas lajmit të mëhershëm që Galaxy S10 theu rekordin ... Read More

Galaxy S10 lansohet sot në tregjet globale

08/03/2019

Telefoni Galaxy i 10-vjetorit zyrtarisht është i disponueshëm në 70 tregje në të gjithë botën, tha të premten Samsung Electronics. Hyrjet më të reja të ... Read More

Samsung pritet të shes 40-45 milionë njësi Galaxy S10

07/03/2019

Sipas një raporti të së martës, regjistrimet për pajisjet Samsung Galaxy S10 në Korenë e Jugut kanë rënë, së bashku me shitjet e pajisjeve paraardhëse. ... Read More

Galaxy A60 supozohet të ketë ekran masiv prej 6.7″ dhe bateri 4,500 mAh

05/03/2019

Samsung zbuloi grupin e parë të telefonave të mençur nën serinë e rifreskuar Galaxy A në fund të muajit të kaluar, gjegjësisht Galaxy A30 dhe ... Read More

Galaxy S10 cilësohet si telefoni me ekranin ‘më të mirë ndonjëherë’

05/03/2019

Samsung Galaxy S10 është një telefon shumë i fortë me shumë karakteristika të përparuara. Por një gjë që është veçanërisht e vështirë për t’u testuar ... Read More

Ibrahimovic këshillon Kanen: Largohu nga Tottenhami për një klub të madh

01/03/2019

Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic mund ta shohë anglezin Harry Kane duke e lënë Tottenhamin për një klub më të madh. Spurs mbeten ende ... Read More

Samsung zbuloi serinë e re të Galaxy A me përmirësimet në funksionet bazë të saj

28/02/2019

Galaxy A50 dhe A30 – Të dizenjuara  për mënyrën se si komunikojmë sot. Samsung Electronics Co., zbuloi sot serinë e re të Galaxy A, duke ... Read More

Samsung lanson telefonin e lirë, Galaxy M30

27/02/2019

Pas lansimit të suksesshëm të Galaxy M10 dhe M20, Samsung po zgjeron portofolin e tyre M duke lansuar Galaxy M30. Siç sugjeron numri i modelit, ... Read More