Tag: “Game

Emilia Clarke u përgjigjet prindërve që i emërtojnë fëmijët Khaleesi dhe Daenerys

21/05/2019

14:02 | 21 Maj 2019 14:02 | 21 Maj 2019 Prindërit i kanë emëruar fëmijët sipas karakereve të preferuara në “Game of Thrones”. Emilia Clarke ... Read More

Emilia Clarke tregon pse e ka të vështirë t’i xhirojë skenat e dashurisë në “Game of Thrones”

02/05/2019

Emilia Clarke tregon pse e ka të vështirë t’i xhirojë skenat e dashurisë në “Game of Thrones” Emilia Clarke zbulon pse ishte e vështirë të ... Read More

Travis Scott, The Weeknd dhe Sza në përfundim të klipit ‘Power is Power’

24/04/2019

‘Power Is Power’ është kënga në kuadër të serialit shumë të popullarizuar amerikan ‘Game Of Thrones’ The Weeknd, Travis Scott, Sza janë duke punuar për ... Read More

Të fiksuar pas “Game of Thrones”, prindërit emërtojnë fëmijët sipas personazheve

23/04/2019

Të fiksuar pas “Game of Thrones”, prindërit emërtojnë fëmijët sipas personazheve Prindërit kanë filluar t'i emërtojnë vajzat sipas karaktereve të serialit, përfshirë Daenerys, Arya dhe ... Read More

Ja si ka ndryshuar stilet ndër vite aktorja e ‘Game of Thrones’, Sansa Stark

19/04/2019

Ja si ka ndryshuar stilet ndër vite aktorja e ‘Game of Thrones’, Sansa Stark Aktorja e famshme Sophie Turner e njohur për tërë botën me ... Read More

Rekord shikueshmërie për premierën e “Game of Thrones”

16/04/2019

"Game of Thrones" ka arritur sukses të ri në episodin e parë të sezonit të tetë. HBO tha se “Game of Thrones” gjatë kohës që ... Read More

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’

15/04/2019

Ndodh edhe kjo, mijëra punëtorë në Australi mungojnë në punë për ta shikuar ‘Game of Thrones’ Dhjetëra mijëra punëtorë australian u paraqitën si të sëmurë ... Read More

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones”

15/04/2019

Këtu mund ta shihni episodin e parë të sezonit të ri të “Game of Thrones” Për të gjithë ata që e kanë humbur episodin e ... Read More

Yjet rrëmbejnë vëmendje në premierën e “Game of Thrones”

13/04/2019

Yjet e 'Game of Thrones' kanë dalë për të shqyrtuar sezonin e tetë në Waterfront Hall në Belfast, në Irlandën e Veriut. Yjet nga seria ... Read More

Skype tani mundëson ndarjen e ekranit të telefonit tuaj, gjatë një thirrjeje

12/04/2019

Gjatë javëve dhe muajve të fundit, Microsoft ka bërë një gamë të gjerë përmirësimesh në Skype pas përditësimit të detyruar në Skype v8, me të ... Read More

Nxënësit nga Kosova zënë vendin e dytë në rajon për kodim

05/04/2019

Me lojën e reflekseve (reaction game) e cila teston reagimet e njerëzve, nxënësit e Shkollës Fillore “Faik Konica” nga Prishtina kanë zënë vendin e dytë ... Read More

Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

05/03/2019

HBO e ka publikuar paraqitjen e shkurtër të shumëpritur të sezonit të tetë të serialit “Game Of Thrones” që do të nisë emetimin më 14 ... Read More