Tag: gamën

Huawei do të lansoj sot gamën e re të telefonave, në ngjarjen në Paris

26/03/2019

Huawei do të lansoj gamën e re të telefonave të tyre të martën, pasi kompania kineze do të shtojë përpjekjet e saj për të arritur ... Read More

Ohër, punëtorët e turizmit kërkojnë subvencione më të mëdha

02/03/2019

2 Mars 2019 / 15:13 Shteti duhet ta rrisë gamën e aktiviteteve në sektorin e turizmit që do t’i subvencionojë, rekomandojnë nga sektori i turizmit. ... Read More

Galaxy S10: Samsung konfirmon përmirësime masive në jetëgjatësinë e baterisë dhe kualitetin e imazhit

25/01/2019

Samsung do të zbulojë gamën e telefonave të Galaxy S10 gjatë ngjarjes së tyre Galaxy Unpacked më 20 shkurt 2019. Telefonat Galaxy S10 të shitur ... Read More

Samsung aksidentalisht poston imazhet zyrtare të Galaxy S10

11/01/2019

Samsung ka konfirmuar papritmas datën e lëshimit për gamën Galaxy S10 si dhe zyrtarisht ka zbuluar dizajnin e saj për herë të parë. Hapi i ... Read More