Tag: Gareth

Ylli i Real Madrid martohet në fshehtësi me dashurinë e fëmijërisë

07/07/2019

10:01 | 07/07/2019 Ylli i Real Madrid i ka dhënë fund beqarisë. Ylli i Real Madrid, Gareth Bale, është martuar me dashurinë e fëmijërisë, Emma ... Read More

Bale te Bayern Munich? Reagon agjenti i lojtarit

18/06/2019

19:31 | 06/18/2019 Bayern Munich nuk janë të interesuar për nënshkrimin e Gareth Bale. Ylli uellsian ka humbur besimin e trajnerit Zinedine Zidane, dhe po ... Read More

Deklarata e Southgate pas triumfit ndaj Zvicrës

09/06/2019

21:03 | 9 Qershor 2019 21:03 | 9 Qershor 2019 Menaxheri i Anglisë, Gareth Southgate mendon se zhgënjimi i skuadrës së tij pasi përfunduan të ... Read More

Bale i kundërpërgjigjet në mënyrën më të rëndë Zidanes

20/05/2019

9:24 | 20 Maj 2019 09:24 | 20 Maj 2019 Qëndrimi gjashtëvjeçar i Gareth Bale në Real Madrid duket se ka marrë fund pasi ai ... Read More

Bale – Real Madrid, po ndodh diçka e pabesueshme

15/05/2019

10:05 | 15 Maj 2019 10:05 | 15 Maj 2019 Agjenti i Gareth Bale këmbëngul se lojtari i tij është ‘mirë’ në Real Madrid pavarësisht ... Read More

Zidane hap derën e largimit për Bale

06/05/2019

17:28 | 6 Maj 2019 17:28 | 6 Maj 2019 Duket se aventura e Gareth Bale në ‘Santiago Bernabeu’ po vije drejt fundit. Anësori uellsian ... Read More

Zidane zbulon arsyen pse e la jashtë skuadrës Balen

06/05/2019

11:09 | 05/06/2019 Shumë tifozë të Real Madridit mbeten të habitur kur emri i Gareth Bale nuk ishte pjesë e skuadrës për ndeshjen ndaj Villarreal. ... Read More

A po largohet Bale nga Real Madrid? Lojtari nuk përfshihet në listën e skuadrës

05/05/2019

10:14 | 5 Maj 2019 10:14 | 5 Maj 2019 Situata e Gareth Bale tek Real Madrid nuk po përmirësohet aspak. Lojtari uellsian është lënë ... Read More

Lufta e ftohtë e Gareth Bale me Real Madridin

01/05/2019

Gareth Bale nuk do të jetë në planet e Real Madridit sezonin e ardhshëm sipas kërkesës specifike të Zinedine Zidane, dhe gjithashtu për shkak të ... Read More

Bale po rikthehet në Premierligë

25/04/2019

Real Madrid është duke shpresuar që ta rikthejë Gareth Balen në Angli. Real Madrid nuk llogaritë më në shërbimet e Gareth Bale, andaj në verë ... Read More

Real Madrid me plan maestral për Gareth Bale

22/04/2019

Real Madrid është në hall me Gareth Bale. Real Madrid është i gatshëm ta shet Gareth Balen në afatin kalimtar veror. Por, ylli uellsian refuzon ... Read More

Real Madrid e ofron yllin e madh për transferimin e Pogbas

15/04/2019

Real Madrid do ta largojë Gareth Balen në fund të këtij sezoni. Real Madrid i ka bërë me dije Gareth Bales se nuk është në ... Read More