Tag: gatshëm

Unitedi ka gati rreth 180 milionë euro për dyshen e Benficas

02/03/2019

Manchester United thuhet është i gatshëm të thyej bankën për të transferuar dyshen e Benficas, Joao Felix dhe Ruben Dias. Djajtë e Kuq janë të ... Read More

Zidane te Juventusi, Allegri te Interi?

01/03/2019

Juventusi thuhet se është i gatshëm të emërojë Zinedine Zidanen si trajnerin e tyre të ardhshëm, ndërsa Max Allegri mund ta ndjekë Beppe Marottat te ... Read More

Manolas pritet të jetë i gatshëm ndaj Lazios

26/02/2019

Mbrojtësi i Romës, Kostas Manolas, pritet të jetë i gatshëm për derbin e javës në Serie A, atë ndaj Lazios. Greku u zëvendësua në 13 ... Read More

Nabil Fekir shihet si zëvendësues i Eden Hazardit

21/02/2019

Chelsea janë të gatshëm për të rritur ndjekjen e sulmuesit të Lyonit, Nabil Fekir. The Blues kanë bërë kërkesë për transferimin e lojtarit gjatë afatit ... Read More

Zidane ka tri kushte para se ta marr drejtimin e Chelseat

18/02/2019

Zinedine Zidane është i gatshëm të marrë punën e Chelseat nëse i plotësohen disa kushte financiare. “The Sun” shkruan sot se ish trajneri i Real ... Read More

Marcelo: Nëse Reali nuk më dëshiron, do të largohem

13/02/2019

Marcelo është i gatshëm të largohet nga klubi nëse nuk e duan më, por mbetet optimist për qëndrimin në Santiago Bernabeu. Braziliani është duke përjetuar ... Read More

Juventusi mendon të shpenzojë 200 milionë euro për Salah

12/02/2019

Sky News Arabia ka befasuar të gjithë duke shkruar se Juventusi është i gatshëm të shpenzojë 200 milionë euro për Mohamed Salan. Sipas tyre Cristiano ... Read More

Selmanaj: AAK nuk tërhiqet për taksën, qoftë edhe me çmimin e shkuarjes në zgjedhje (Video)

11/02/2019

Deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj ka thënë se janë të gatshëm të shkojnë në zgjedhje të parakohshme parlamentare nëse kërkohet largimi i taksës ndaj mallrave ... Read More

James Rodriguez: Me të vërtetë e dua Liverpoolin

11/02/2019

Sulmuesi i Bayern Munichut, James Rodriguez thotë se është i gatshëm për kundërshtarët e Ligës së Kampionëve, Liverpoolin. Këta të fundit do të jenë nikoqir ... Read More

Real Madridi i gatshëm të fusë Iscon në ofertën për Hazardin

09/02/2019

Real Madridi është i gatshëm të përdorë shërbimet e mesfushorit Isco për të arritur marrëveshje transferimi për yllin e Chelseat, Eden Hazard. Reprezentuesi spanjoll ka ... Read More

Tyga, Rich the Kid dhe G-Eazy sjellin projektin e ri “Girls have Fun”

09/02/2019

Tyga i ngrit temperaturat me projektin tashmë të gatshëm për verë, “Girls Have Fun” në bashkëpunim me Rich the Kid dhe G-Eazy. Reperi shfaqet në ... Read More

Konjufca: Të gatshëm për rrëzimin e Qeverisë edhe me votat e Listës Serbe (Video)

09/02/2019

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca ka thënë se janë të gatshëm për rrëzimin e Qeverisë edhe me votat e Listës Serbe. ... Read More