Tag: gatshme

Mos blini sallata të gatshme, aty bëjnë folenë bakteret

23/08/2020

Shumë prej supermarketeve ofrojnë një larmi sallatash të gatshme e të paketuara këndshëm. Ato e lehtësojnë punën dhe kursejnë shumë kohë. Por shumë nga kuzhinierët ... Read More

9 Ushtrime që do të forcojnë të pasmet dhe këmbët tuaja pa shkuar në palestër

19/08/2019

Jo çdo vajzë është e gatshme të shkojë rregullisht në palestër pas pune. Ndërkohë, të gjithë duan të jenë të shëndetshëm dhe në formë.Mos hiqni ... Read More

Barcelona ia cakton vlerën Dembeles

28/04/2019

Barcelona është e gatshme që ta shet Ousman Dembelen. Barcelona siç duket po heq dorë nga Ousmane Dembele. Skuadra katalonase e di se PSG dhe ... Read More

Skuadra e Atletico heq dorë nga Diego Costa?

26/04/2019

Skuadra e Atletico Madrid duket se është e gatshme të heq dorë nga ylli i skuadrës, Diego Costa. Lojtari nuk ka treguar sjellje të mira ... Read More

PSG përgatit 70 milionë euro për Wilfried Zaha

21/04/2019

Skuadra e Paris Saint Germain është e gatshme që të transferojë një tjetër super lojtar në afatin kalimtar të verës. Thomas Tuchel duket se po ... Read More

Man Utd me ofertë rekorde për mbrojtësin e Napolit

11/04/2019

Skuadra nga Premierliga, Manchester United, duket se është e gatshme që të vendos një rekord të ri në sferën e transferimeve, për të siguruar shërbimet ... Read More

Roma ia tregon West Hamit çmimin e Edin Dzeko

07/04/2019

Skuadra e Romës duket se është e gatshme të heq dorë nga sulmuesi i Bosnjës, Edin Dzeko. Skuadra nga kryeqyteti i Italisë mund ta lirojnë ... Read More

Situata me emigrantët në kufirin me Greqinë, e qetë

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T15:31:46+02:00 Vendi është e gatshme të përballet me një krizë të mundshme me emigrantët në kufirin jugor tha Ministrja e mbrojtjes, Radmilla Shekerinska. Ajo ... Read More

Horoskopi për ditën e sotme

04/04/2019

Lexo shenjën tënde; Dashi Mendja juaj është e gatshme për frymëzim. Kjo është një ditë e madhe për t’u stimuluar, qoftë nga njerëz të tjerë, ... Read More

Zaev: Maqedonia do të kontribuoj në rajon edhe si anëtare e re e NATO-s

03/04/2019

Alsat 2019-04-03T15:39:24+02:00 Maqedonia e Veriut është e gatshme të kontribuojë për paqen në rajon si anëtare e re e NATO-s. Kështu ka deklaruar kryeministri Zoran ... Read More

Është gati shkëmbimi i yjeve në mes Barcelonës dhe Juventusit

03/04/2019

Barcelona është e gatshme që të heq dorë nga Philippe Coutinho. Barcelona do ta largojë në verë Philippe Coutinhon, pasi ka dështuar ta tregoj formën ... Read More

Barcelona e gatshme t’i dëgjojë ofertat për Umtitin, i cili kërkohet nga Man Unitedi

27/03/2019

Barcelona është e gatshme t’i dëgjojë ofertat për qendërmbrojtësin Samuel Umtiti, i cili kërkohet nga Manchester Unitedi, mëson Goal.Për fituesin e Kupës së Botës me ... Read More