Tag: gazetat

Spalletti shpërthen ndaj gazetave italiane: E keni tepruar

14/05/2019

9:15 | 14 Maj 2019 09:15 | 14 Maj 2019 Kryetrajneri i Interit, Luciano Spalletti ka goditur rëndë gazetat italiane për raportimet se Antonio Conte ... Read More

Përgjigja epike që i kishte dhënë Gjergj Fishta gazetarit anglez, kur tha se shqiptarët janë hajdutë

17/04/2019

Gjatë një interviste për gazetat britanike në vitin-1934, një gazetar anglez i drejton At Gjergj  një pyetje ironike dhe fyese njëkohësisht, duke i thënë se ... Read More

Arsyeja se pse të gjithë të larguarit nga Ajaxi marrin numrin 34 – Për shokun e tyre Nouri që e mbylli herët karrierën nga dëmtimi në tru

09/01/2019

Në verën e vitit 2017 gazetat u mbushën me lajme për dëmtimin e frikshëm që  Abdelhak ‘Appie’ Nori e kishte pësuar në një ndeshje miqësore ... Read More