Tag: gazit Ish

Ngjarje e rëndë: 36 vjeçarja pëson djegje të shkallës së lartë

04/10/2019

36 vjeçarja, Rebecca Rogers pësoi një aksident me furrën e saj të gazit. Ish- modelja nga Wilmington ishte plagosur në muajin gusht dhe kjo e ... Read More