Tag: Gena

‘Dimër’ titullohet kënga më e re e nga Gena

11/05/2019

20:03 | 11 Maj 2019 20:03 | 11 Maj 2019 Gena ka sjellur këngën e re me videoklip. Para pak çastesh Gena lansoi projektin e ... Read More

Gena paralajmëron projektin e ri

06/05/2019

23:23 | 6 Maj 2019 23:23 | 6 Maj 2019 Së shpejti pritet të lansohet kënga e re, njofton Gena përmes Instagramit. Gena Lito, është ... Read More

Gena me shumë projekte të reja, këto janë detajet

16/04/2019

Gena Lito është njëri prej këngëtareve që i pëlqen mjaft shumë publikut. Meqë ka kohë që nuk ka sjell projekte të reja, Gena tregon se ... Read More

Gena me pushime luksoze në Singapor

19/01/2019

Këngëtari i njohur shqiptar Gena, është shumë i pëlqyer për zhanrin e muzikës të cilin e këndon. Ai është gjithnjë aktive me projekte të reja ... Read More

Gena thotë se do të martohej me Gentën në sytë e bashkëshortes

25/11/2018

Këngëtari shqiptar, Gena, ishte pjesë e emisionit “Shiko Kush Luan” ku nuk hezisoi të bënte pohime kontraverse. Ai në paraqitjen e tij në këtë emsion ... Read More

Rrëfimi prekës i Genës: Nëna ime ndërroi jetë vetëm gjysmë ore pasi kisha folur me të

23/06/2018

Këngëtari Gena është i pëlqyer në mbarë trevat shqiptare për këngët e tij dhe zhanrin të cilin e këndon. Së fundmi, ai ka qenë i ... Read More

Greta Koçi dhe Gena publikojnë këngën e re “Si më parë”

20/05/2018

Dy këngëtarët e njohur Greta Koçi dhe Gena kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Si më parë” titullohet kënga e tyre më e ... Read More

Frymëzimi i Genës është muzika rok dhe “Deep Purple”

23/04/2018

Gena Lito është një nga artistët mjaft të njohur shqiptarë, ndërsa në emisionin Wake Up ka folur gjatë për këngën, karrierën, e gjithçka tjetër. Ai ... Read More