Tag: Genc

“Jeta ndonjëherë hedh mbi ne dallgë e stuhi”, Genc Prelvukaj i uron përvjetorin Eni Koçit nga karantina

03/04/2020

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ndryshe nga herët e tjera, ditën e përvjetorit të dashurisë e kanë festuar në karantinë. Mirëpo, planet e çiftit ... Read More

Genc Prelvukaj, me kritika të mëdha te kënga “Eskorta”

07/02/2020

Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Edhe kësaj radhe artisti vjen me një këngë të shkruar dhe realizuar nga vetë ... Read More

Genc Prelvukaj probleme me prindërit e Eni Koçit? Kështu qëndron e vërteta

13/05/2019

12:37 | 13 Maj 2019 12:37 | 13 Maj 2019 U zbulua më në fund e vërteta lidhur me raportet e Genc Prelvukajt dhe familjes ... Read More

Genc Prelvukaj me detyrë të re, bëhet udhëheqës i APIK

21/04/2019

Genc Prelvukaj është bërë udhëheqës i APIK. Këngëtari Genc Prelvukaj i cili kohëve të fundit ka qenë shumë aktiv me muzikë, duket se këndimi do ... Read More

Genc Prelvukaj po vjen me këngë të reja

12/04/2019

Para pak ditëve solli këngën e re "Vendi i origjinës". Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Vendi ... Read More

Genc Prelvukaj sjell këngën e re “Vendi i origjinës”

06/04/2019

Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e ri muzikor. “Vendi i origjinës”, mban titullin kënga e re e artistit, Genc Prelvukaj e realizuar edhe me video, ... Read More

Ndihmësi i Bernard Challandes tregon se si do të luajë Kosova kundër Bullgarisë

24/03/2019

Ndihmësi i Bernard Challandes, Genc Hoxha ka folur për mënyrën e lojës së futbollistëve të Kosovës.Hoxha ka thënë se loja e tyre është sulmuese, duke ... Read More

Genc Prelvukaj lanson projektin “Lule e Borës”

20/03/2019

Hip hop ylli Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e ri të tij. Me tekst e muzikë të vet atij, reperi që është kantautor sjell projektin ... Read More

Genc Nuza delegohet nga UEFA, gjykon ndeshjen mes Qipros dhe Gjibraltarit

16/03/2019

Gjyqtari më i mirë në Kosovë për vitin që lamë pas, Genc Nuza do të gjykoj edhe në një ndeshje ndërkombëtare. Shtëpia më e madhe ... Read More

Genc Nuzës i besohet edhe një ndeshje ndërkombëtare

15/03/2019

Gjyqtari kosovar, Genc Nuza do ta drejtojë edhe një ndeshje ndërkombëtare. Nuza bashkë me asistentët, Edmond Zeqiri e Fatmir Sekiraqa të FIFA-së, si dhe Alban ... Read More

Ministri i jashtëm i Shqipërisë, Genc Cakaj për vizitë zyrtare në Maqedoni

26/02/2019

26 Shkurt 2019 / 14:15 Ministri i jashtëm shqiptarë Genc Cakaj sot dhe nesër do të qëndroj për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë. Cakaj ... Read More

Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e ri

20/02/2019

Hip hop ylli Genc Prelvukaj po përjeton vëmendjen më të madhe në kohët e fundit. Dhe nga kjo mirë po duket se do të kapitalizojë ... Read More