Tag: Germainit

PSG-Bordeaux: Formacionet zyrtare, starton Choupo-Moting

09/02/2019

Bordeaux do të jetë mysafir i Paris Saint Germainit në stadiumin Parku i Princave në kuadër të xhiros së 24 në Ligue 1. Pasi PSG ... Read More

PSG i hakmerret Guingampit për eliminim në kupë, fitore prej nëntë golash

19/01/2019

Ditë më Guingamp ia shkaktoi humbjen e parë Paris Saint Germainit në sezonin 2018/19 duke e eliminuar nga Kupa e Francës. PSG i është hakmerr ... Read More

Tuchel nuk e përjashton mundësinë që Rabiot të qëndrojë në PSG

05/01/2019

Aktuslisht mesfushori i Paris Saint Germainit, Adrien Rabiot, është në qendër të vëmendjes së medieve botërore sportive. Lojtarit i skadon kontrata në verë dhe ai ... Read More