Tag: Getafes

Messi kërkon largimin e Valverde, zgjedh trajnerin e ri të Barcelonës

13/05/2019

17:37 | 05/13/2019 Lionel Messi në ndeshjen kundër Getafes u shfaq krejtësisht pa interesim në lojë, duke treguar qartë se mezi po pret fundin e ... Read More

Arsenalit i kushton 30 mln euro zëvendësuesi i Mustafit

03/05/2019

Unai Emery ka identifikuar mbrojtësin e Getafes, Djene Dakonam, si një objektiv para hapjes së afatit kalimtar veror, duke besuar se ky transferim mund t’i ... Read More

Besohet se Emery ka vëzhguar nga afër Dakonamin e Getafes

19/03/2019

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, shikoi nga afër në fundjavë ndeshjen mes Valencias dhe Getafes në La Liga. Sipas Diario AS, tekniku spanjoll ishte në ... Read More

Primati në La Liga tashmë është zakon për Barcelonën e Valverdes

08/01/2019

Fitorja e Barcelonës ndaj Getafes mund të jetë vendimtare për titullin në La Liga, por aktualisht i garantoi një tjetër javë në krye të La ... Read More