Tag: Getoar

Marina bëhet zyrtarisht ambasadore e markës së njohur: Jashtëzakonisht e lumtur

17/10/2020

Dyshja e njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca u përfolën për pushimet e tyre luksoze në Itali, mirëpo moderatorja ka zbuluar arsyen e vërtetë të ... Read More

“Lamtumirë xhaxh!” Getoar Selimi humb njeriun e shtrenjtë të familjes

23/09/2020

Ditë zie në familjen Selimi. Reperi i njohur, Getoar Selimi ka humbur një ndër njerëzit e tij më të shtrenjtë. Xhaxhai i tij është ndarë ... Read More

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi plot ndjenjë i Marinës: Gëzuar burri im simpatik!

03/07/2020

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin Getoar Selimi, ndërsa  feston ditëlindjen. Dhe Marina Vjollca, bashkëshortja e tij, sapo ka trokitur mesnata, i ka ... Read More

Getoari dhe Marina së shpejti prindër, ja çfarë deklaroi reperi

12/01/2020

Getoar Selimi ka folur dje përballë kunatës së tij për planet e prindërit. Për vetë Luanën po dhe për gjithë publikun kurioz, reperi është përgjigjur ... Read More

Marina sjell imazhe të reja nga albumi i pushimeve, shfaqet shumë joshëse

05/07/2019

20:33 | 07/05/2019 Marina Vjollca nuk ngopet nga imazhet e pushimeve. Marina Vjollca dhe Getoar Selimi për disa ditë kanë pushuar në një vend përrallor, shkruan ... Read More

Geti apo Unikkatil? Ja kë zgjodhi Fiona Gllavica

30/04/2019

Fiona Gllavica ka zgjedhur mes reperëve, Getoar Selimi dhe Unikkatil. Aktorja Fiona Gllavica ka qenë së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’, konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’, ... Read More

Geti ia publikon foton joshëse Marinës, ja si e quan

27/04/2019

Getoar Selimi ka publikuar një fotografi tërheqëse të partneres së tij. Marina Vjollca së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin erdhi ... Read More

Geti s’i reziston setit të ri të Marinës, shikojeni çka i komenton

25/04/2019

Getoar Selimi ia ka shprehur dashurin Marinës përmes një komenti në Insagram. Marina Vjollca së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin ... Read More

Fero i komenton Getit, shikojeni çfarë i ka shkruar

22/04/2019

Fero ka lënë një koment mbi fotografinë e fundit të Getoar Selimit. Getoar Selimi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në ... Read More

Pëlqehet kënga “Amante” e Ghetto Geasyt

16/04/2019

"Amante", titullohet kënga më e re e reperit Ghetto Geasy. Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi para pak javësh publikoi këngën e re me klip ... Read More

‘Përmallohet’ Getoar Selimi, ja çfarë i është kujtuar

14/04/2019

Getoar Selimin e ka kapluar nostalgjia. Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, vitin e kaluar kanë kaluar pushime super luksoze në Bahamas, shkruan lajmi.net. Kjo u ... Read More

Hallet me mjekrën, Geti: Kur zgjohem mezi e gjej gojën

07/04/2019

Getoar Selimi ka befasuar të gjithë me deklaratën ku tregon se një orë merret me rregullimin e mjekrës. Getoar Selimi ishte i ftuar sonte në ... Read More