Tag: gjasë

Personat që jetojnë vetëm rrezikohen nga çrregullimet mendore

06/05/2019

Të rriturit të cilët jetojnë vetëm kanë më shumë gjasë që ta kenë të njëjtin çrregullim mendor, duke përfshirë ankthin dhe depresionin. Ky është përfundimi ... Read More

Jadon Sancho afër kalimit te gjiganti evropian

18/04/2019

Jadon Sancho me shumë gjasë në verë do të largohet nga Dortmundi. Jadon Sancho është duke u kërkuar nga një numër i madh i skuadrave, ... Read More

Icardi e ka gjetur skuadrën e re

14/04/2019

Mauro Icardi me shumë gjasë do të largohet nga Interi në afatin kalimtar të kësaj vere. Mauro Icardi ka kohë që po e kërkon largimin ... Read More

Barcelona ofron një lojtar dhe para për Dybalan

08/04/2019

Paulo Dybala duket se po e shijon sezonin e fundit te Juventus. Paulo Dybala me shumë gjasë do të largohet nga Juventus me të përfunduar ... Read More

A mund të jetojmë 1,000 vjet nëse vazhdimisht i transplantojmë organet vitale?

01/04/2019

Koha është e çmueshme dhe, me shumë gjasë, shumica prej nesh do të mund të jetonim më gjatë nëse do të arrinim të bënim një ... Read More

Pse shoqërueset e nuses vishen njëlloj?

31/03/2019

Me gjasë u kanë ftuar të paktën njëherë si shoqërues dhëndri ose nuseje dhe porosia kryesore ka qenë veshja. Një traditë që ka filluar tani ... Read More

Dries Mertens mund të përfundojë në Kinë

26/02/2019

Pas largimit të Marek Hamsik, tani me gjasë radhën e ka  Dries Mertens  cili mund të shkojë në Kinë.   Sipas Calciomercato.com, disa klube nga ... Read More

Google+ do të mbyllet në prill, konfirmon kompania

05/02/2019

Google+ zyrtarisht do të mbyllet të martën më 2 prill – me gjasë duke u vonuar një ditë për të shmangur një milion shaka. “Më ... Read More

Ramsey nga Arsenali te Juventusi – këta janë pesë yje që kanë luajtur në të dyja klubet

11/01/2019

Aaron Ramsey  është mesfushor sulmues që luan për Arsenalin, por me gjasë do të bashkohet me Juventusin pasi 10 sezoneve të kaluara me Gunners. Ramsey ... Read More

Pronari e braktisi duke e lënë në rrugë, reagimi i qenit ka prekur të gjithë (Video)

28/12/2018

Një video që ka prekur të gjithë tregon momentin kur një qen u braktis – me gjasë nga pronari i tij – në një rrugë ... Read More

Flet avokati i cili u sulmua nga klienti i tij në Gjykatën e Pejës

30/10/2018

Një avokat është sulmuar sot në Gjykatën e Pejës nga klienti i tij. Me gjasë i pakënaqur me vendimin e Gjykatës, e cila e shpalli ... Read More

Mbretëresha në fron – Dua Lipa pushton zemrat në Sunny Hill Festival

11/08/2018

Dua Lipa ka shkëlqyer në atë që me shumë gjasë është performanca më e madhe e saj në karrierë. Superylli botëror u ngjit në skenë ... Read More