Tag: Gjatë

Nga tentativa për vetëvrasje tek alkooli, këngëtari i njohur bën rrëfimin e pazakontë

16/10/2020

Këngëtari i njohur italian, Tiziano Ferro, ka bërë një rëfim të pazakontë gjatë filmit dokumentar me titullin “Ferro”. Ai është shprehur se ka qënë alkoolist ... Read More

“Memo” i “Mrekullia në qelinë e 7-të” së shpejti i ftuar në emisionin shqiptar

16/10/2020

“Mrekullia në qelinë e 7-të” ishte filmi më i ndjekur dhe i komentuar gjatë periudhës së karantinës në rrjetet sociale në shumë shtete të botës, ... Read More

Moderatorja flet për periudhën më të vështirë të jetës: Më vinte për të qarë…

13/10/2020

Moderatorja Bieta Sulo gjatë emisionit të pasdites ‘Ftesë në 5’ ku u diskutua rreth problemeve me shëndetin mendor, tregoi një ndër periudhat më të vështira ... Read More

Graciano i ‘Përputhen’ pranon se është biseksual, shpërthen rrjeti

01/10/2020

Një deklaratë e bërë nga një nga djemtë pjesëmarrës në ‘Përputhen’ i ka tronditur të gjithë gjatë puntatës së djeshme. Bëhet fjalë për Gracianon, i ... Read More

Horoskopi ditor, e martë 29 shtator 2020

29/09/2020

Dashi Më në fund në fushën sentimentale do të jeni më të qetë gjatë kësaj dite. Sa i takon punës, kjo nuk është një periudhë ... Read More

E mbyllur mes katër mureve, dalin pamje nga vendi ku po kalon arrestin e shtëpisë Fjolla Morina

27/09/2020

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjatë gjithë kësaj jave, pasi u arrestua nga policia shqiptare në kufirin e Morinës, ... Read More

U arrestua me armë në kufi, Fjolla Morina përfundon në spital. Çfarë po ndodh me këngëtaren

19/09/2020

Është ndaluar gjatë ditës së sotme në Morinë pasi në makinën e saj është gjetur një pistoletë dhe municion luftarak. Burime për Faxweb bëjnë me ... Read More

Big Basta i revoltuar: Industria e muzikës pa mbështetje, po pështyhet qëllimisht në vend

19/09/2020

Big Basta është shkëputur prej një periudhe të gjatë nga muzika. Së bashku me partneren e tij, këngëtaren Vesa Luma u larguan nga Shqipëria duke ... Read More

Sa zgjat afshi tek çiftet?

16/09/2020

Afshi zgjat përafërsisht 317,5 ditë. Divorci ndodh kryesisht gjatë vitit të katërt të martesës, gjë që do të thotë se procesin gjyqësor e iniciojnë nga ... Read More

Ja si do të duken njerëzit pas 1,000 viteve

09/09/2020

Gjasat janë që jenë më të gjatë. Gjithashtu, mendohet se nuk do të ndryshohet vetëm pamja e jashtme, mirëpo edhe gjenet tona do të zhvillohen, ... Read More

Fifi i dedikon fjalët më të ndjera babait në ditën e lindjes: Fryma jeme

05/09/2020

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun Fifi ka treguar herë pas herë gjatë intervistave marrëdhënien e ngushtë që ka me familjarët. E një ... Read More

Monika Kryemadhi bën hasude, Brisida Shehaj shpërndan foto dhe bën gabimin në tekst

26/08/2020

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka përfituar nga ditët e saj tëpushimit për të qëndruar më gjatë në kuzhinë. Kryearja e LSI është fotografuar teksa ... Read More