Tag: gjërat

Zgjidhni një shkronjë dhe zbuloni çfarë do të thotë kjo gjë për personalitetin tuaj

23/02/2019

Mënyra se si i lexojmë dhe interpretojmë gjërat në trurin tonë është e mrekullueshme, aq shumë saqë është e vështirë të bësh një lidhje të ... Read More

Cilin veprim do të bënit të parin në këtë situatë? Rezultati tregon shumë për ju

10/02/2019

Ka një sërë gjërat që mund të mësoni për veten tuaj nga veprimet ose gjuha e trupit Me siguri juve ju pëlqejnë testet e ndryshme ... Read More

Sot një nga femrat më të adhuruara të modës, por dikur Victoria Beckham ishte pre e bullizmit në fëmijërinë e saj

29/01/2019

Ajo është sot një nga femrat më të adhuruara në mbarë botën. Megjithatë, jo gjithmonë gjërat kanë shkuar mirë për Victoria Beckhamin. Victoria Beckham (Foto: ... Read More

Aplikacionet me të cilat do të gjeni menjëherë titullin e këngës që jeni duke e dëgjuar (Foto)

26/01/2019

Ndër gjërat më të bezdisshme në jetë, është kur të mbetet në mendje një këngë, të cilën e këndon vazhdimisht edhe pse e urren. Më ... Read More

Vane është një video-lojë bajate, që ia vlen ta provoni (Video)

25/01/2019

Nganjëherë eksperiencat e këqija, do t’ju bëjnë t’i pëlqeni gjërat me të cilat merreni për çdo ditë dhe nuk i vlerësoni sa duhet. Përjashtim nuk ... Read More

Dhimbja është e pashmangshme, por vuajtja është e detyrueshme

19/01/2019

“Mund të ndodhë që gjërat e trishtuara të ndodhin… Por vuajtja është gjithmonë një zgjedhje”. – Osho Kur kalojmë nëpër një situatë të vështirë ose ... Read More

Dymbëdhjetë filma të mrekullueshëm nga viti 2018 që meritojnë një çmim Oskar

07/01/2019

Ka ardhur koha që të përmbledhim gjërat e shkëlqyera të vitit të kaluar – dhe kjo përfshin zgjedhjen e filmave të denjë për nominimin e ... Read More

Nga Rui Patricio deri te Piatek: Më të mirët e vitit 2018 që shkëlqyen në sezonin e tyre të parë në top pesë ligat evropiane

02/01/2019

Viti 2018 ka përfunduar dhe tani është 2019, por një nga gjërat më të bukura është të kthehemi dhe të shikojmë lojtarët që shkëlqyen në ... Read More

E rrallë në Hollywood, aktori Terrence Howard i propozon martesë ish-bashkëshortes Mira Pak

26/12/2018

I dhanë fund martesës vite më parë, por siç duket gjërat kanë ndryshuar për ish-çiftin Terrence Howard dhe Mira Pak. Aktori 49 vjeçar i ka ... Read More

Google për vitin 2018 liston 10 gjërat më të kërkuara

13/12/2018

Google ka publikuar një listë me gjërat më të kërkuara për vitin 2018, përfshirë këtu filmat më të suksesshëm, VIP-at më të njohur, ngjarjet më ... Read More

Pogba po ndihet i nënvlerësuar te United

10/12/2018

Duket se gjërat sa po kalojnë e po vështirësohen për francezin Paul Pogba te Machester United. Futbollisti raportohet se është ndier i nënvlerësuar me lënien ... Read More

Jay Z sqaron thumbat për Kanyen në këngën “What’s Free”

02/12/2018

Jay Z ka vendosur që t’i adresojë gjërat direkt e në publik. Në këngën “What’s Free” që erdhi si bashkëpunim i tij me Rick Ross ... Read More