Tag: “Gjevgjeli”

Padi penale për 28-vjeçarit nga Gjevgjelia, akuzohet për prodhim dhe shitje të heroinës

18/04/2019

Alsat 2019-04-18T10:13:46+02:00 Zyra e jashtme për krim në Gjevgjeli ka ngritur padi penale kundër personit A.SH. (28) nga Gjevgjelia, për shkak të dyshimit për kryerjen ... Read More

Digjet një automjet me targa të Kosovës në autostradën Gjevgjeli-Shkup

01/04/2019

Ilustrim Alsat 2019-04-01T16:44:15+02:00 Herët në mëngjes, pesëdhjetë minuta pas mesnate, në Stacionin policor në Gjevgjeli është denoncuar se në autostradën Gjevgjeli-Shkup, tek udhëkryqi “Smokvicë” ka ... Read More

Bashkimi pa dy lojtarët kryesor dhe trajnerin e ri synon fitoren e dytë në Ligën Ballkanike

05/02/2019

Loja e vetme në Ligën e Ballkanit sonte do të zhvillohet mes KK Kozuv dhe Bashkimit. Ndeshja do të luhet në Gjevgjeli dhe do të ... Read More

Lëshohet në përdorim stacioni i ri filtrues për ujëra të zeza në Gjevgjeli

26/09/2018

Stacioni i ri filtrues për ujëra të zeza në Gjevgjeli sot u lëshua në përdorim. Ai ka kapacitet për trajtimin e ujërave të zeza prej ... Read More

Gjevgjeli, policia zbulon 10 emigrantë

11/09/2018

11 September 2018 / 11:43 Në një kontroll të rregullt në bulevardin “Gjevgjeli” në Gjevgjeli, nëpunësit policorë mbrëmë në orën 01:00 pas mesnate kanë zbuluar ... Read More