Tag: Gjiko

Së shpejti prindër për herë të dytë, Gjiko dhe Elita zbulojnë gjininë e bebit

21/09/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë konfirmuar vetë dyshja ... Read More

Elita Rudi shtatzënë për herë të dytë, prezantuesja fsheh barkun

25/08/2020

Elita Rudi do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo dhe këngëtari Gjiko u bënë prindër për herë të parë rreth 2 vite më ... Read More

Elita dhe Gjiko prindër për herë të dytë, ja fotoja që tregon barkun e rrumbullakosur

17/08/2020

Dyshja e dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Elita është munduar prej kohësh të ... Read More

Reperi del përballë gjykatës, gjobitet për armëmbajtje pa leje

07/07/2020

Reperi i njohur Gjiko (Asdren Gjikolli) është gjobitur me 400 euro gjobë për armëmbajtje pa leje. Nga mediat kosovare është mësuar se lajmi vjen nga ... Read More

Elita Rudi shfaqet me barkun e rrumbullakosur, ja videoja që po ‘çmend’ rrjetin

14/06/2020

Dyshja e dashur për publikun Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndajnë me ndjekësit  herë pas here dhe momente ... Read More

Kunata e Elita Rudit, a është nusja më e bukur që keni parë?

07/10/2019

0:27 | 7 Tetor 2019 Blerina Bokshi, Arbër Gjikolli 00:27 | 7 Tetor 2019 Vëllau i reperit Gjiko, dje ka kurorëzuar dashurinë e tij me ... Read More

Gjiko dhe Buta konfirmojnë: Nesër publikohet kënga e re, kështu titullohet

27/07/2019

21:54 | 07/27/2019 Buta dhe Gjiko bëhen bashkë për një tjetër duet. Pa dyshim se Gjiko dhe Buta janë nga reperët më të pëlqyer të ... Read More

Gjiko uron 1 qershorin me këtë foto të djalit

01/06/2019

16:53 | 1 Qershor 2019 16:53 | 1 Qershor 2019 Gjiko ka uruar për Ditën e Fëmijëve. Reperi Gjiko e ka publikuar në Instagram një ... Read More

Familje e kompletuar, kështu e kaluan fundjavën Elita dhe Gjiko

29/04/2019

Elita dhe Gjiko të dielën e kaluan pranë vogëlushit të tyre. Elita Rudi ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq bashkë me djalin ... Read More

Gjiko emocionon me dedikimin që ia bëri të birit

26/04/2019

Gjiko i ka kushtuar fjalë zemre djalit të tij. Gjiko ka publikuar së fundi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet bashkë ... Read More

Gjiko dhe Elita sjellin pamje nga pushimet me djalin

22/04/2019

Gjiko dhe Elita kanë filluar pushimet bashkë me Zërin, nga ku edhe sollën disa pamje. Gjiko dhe Elita po pushojnë së bashku si një familje ... Read More

Gjiko ulet në gjunjë, i propozon me unazë në dorë sërish Elita Rudit  

15/04/2019

Gjiko e ka befasuar Elita Rudin 'live' në emision. Vitin e kaluar, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me ... Read More