Tag: Gjithkush

5 bestytnitë në shtatzëni që s’duhet t’i besoni më

06/08/2020

Shtatzënia është një periudhë shumë e veçantë. Gjithkush ka tendencën ta mbrojë nënën e re dhe kjo është arsyeja përse njerëzit janë të gatshëm të ... Read More

Në këtë mënyrë ju mund ti zhdukni aknet në fytyrë

18/06/2020

Gjithkush dëshiron lëkurë të bukur dhe të pastër. Mirëpo jo të gjithë janë të gatshëm për t’u përpjekur. Në fund të fundit, lëkura jonë nuk ... Read More

Çfarë ndodh me trupin tuaj një vit pasi keni rënë në dashuri

07/11/2019

Gjithkush e jeton këtë përvojë në një mënyrë unike, por ka simptoma që të gjithë të dashuruarit i kanë të përbashkëta: ne po flasim për ... Read More

Pozicioni juaj kur uleni në karrike, tregon shumë për karakterin tënd

03/11/2019

Gjithkush ndoshta ka vënë re se ne shpesh ulemi në të njëjtën pozitë. Megjithatë, pak njerëz realizojnë se pozita e tyre është një veçori që mund ... Read More

Të mirat që do ju ndodhin nëse vendosni një limon afër shtratit tuaj

02/09/2019

Gjithkush e di se limonët janë të dobishëm për ne për shkak të nivelit të lartë të vitaminës C.Ne e shtojmë këtë pemë në çaj, ... Read More

A dini çfarë ndodh nëse e vendosni një limon afër shtratit tuaj?

02/09/2019

Gjithkush e di se limonët janë të dobishëm për ne për shkak të nivelit të lartë të vitaminës C. Ne e shtojmë këtë pemë në ... Read More

Nuk do të digjeni më asnjëherë; 3 mënyrat për të qëruar një vezë të zier pa u munduar

21/06/2019

Gjithkush ka një detyrë që e urren. Ndoshta është prerja e qepëve nga lotët që dalin ose të qëroni patatet. Por për disa është dhe ... Read More

Ecja, sekreti për të qëndruar në formë

28/05/2019

Ju nuk keni nevojë të jeni të rinj për të ecur ose të jeni të dobët. Gjithkush, ose pothuajse të gjithë mund ta bëjnë këtë. ... Read More

Pesëmbëdhjetë të famshmit të cilët kanë ngjashmëri “të frikshme” me personalitetet e vjetra

22/03/2019

Ne besojmë se pothuajse gjithkush gjithmonë ka dashur të takojë binjakët e tyre. Për fat të keq, shanset për këtë nuk janë aq të mëdha. ... Read More

A keni dëgjuar për profecinë e gjermanit Alois Irlmaier? Ai parashikoi se Lufta e Tretë Botërore do të fillojë në Ballkan!

25/02/2019

Gjithkush ka dëgjuar për Nostradamusin dhe Baba Vangan dhe parashikimet e tyre, por pak është folur për gjermanin i cili thuhet të ketë jetuar në ... Read More