Tag: gjithmonë

“Edhe mund ta kem bërë propozimin e shumëpritur”/ Dj Sardi martohet? Ja fotoja që ngriti dyshimet

25/05/2020

Dj Sardi është treguar gjithmonë i rezervuar përsa i përket jetës së tij personale. I ftuar në emisionin ‘Mes Yjesh’, ai nuk i shpëtoi pyetjes ... Read More

Meghan nuk qenka e vetmja rebele e familjes mbretërore/ Ja traditat nuk respektoi Kate në dasmën e saj

24/05/2020

Princi William dhe Kate Middleton, ndryshe nga Meghan dhe Harry, kanë dalluar gjithmonë për faktin se mundohen t’i respektojnë me përpikëri rregullat dhe protokollet mbretërore. ... Read More

Olta Boka në pritje të ëmbël, së shpejti nënë për herë të parë

23/05/2020

Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin ... Read More

Foto/ E akuzuan për silikon, Enca Haxhia u kthehet ndjekësve: Gene të mira dhe e bekuar nga Zoti

20/05/2020

Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet që gjithmonë rrëmben vëmendje me anë të fotove apo video-ve provokuese që poston në rrjetet sociale. Mirëpo, nuk ... Read More

Nuk është Holanda, këto janë pamje të fushave të Kosovës

14/05/2020

Ne gjithmonë magjepsemi me pamjet e fushave të gjelbëruara në Holandë, apo me bukuritë e fshatrave të mrekullueshëm të Zvicrës, por harrojmë se edhe pse ... Read More

Vjehrra feston ditëlindjen, Jona Spahiu i bën urimin e veçantë: Fati më ka përkëdhelur, faleminderit që je në jetën time

06/05/2020

Moderatorja Jona Spahiu është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto apo video nga përditshmëria e saj. Sot është një ditë e ... Read More

Hana në hapat e prindërve, Loredana ndan me ndjekësit video të vogëlushes pranë pianos

24/04/2020

Reperja e njohur Loredana ndodhet në Zvicër së bashku me vajzën e saj Hana. Ajo është gjithmonë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto apo ... Read More

“O katunarja e babës”, Besi publikon videon e Ajkës në fshat, reagon Xhensila: U desh të njihesha me një katunar…

23/04/2020

Aktori i humorit Bes Kallaku është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale, ku poston foto nga video nga përditshmëria e tij. Pak më parë, ai postoi ... Read More

Kejvina Kthella e thotë troç: Kam bërë operacione plastike

23/04/2020

Modelja Kejvina Kthella është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese, të cilat i poston në rrjetet sociale.  Së fundmi gjatë një ... Read More

Enca Haxhia heq dorë nga fotot provokuese, mbërthehet deri në grykë: Po shkoj te vjehrra

22/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia ka rrëmbyer gjithmonë vëmendje me pozat e saj provokuese në rrjetet sociale. Këngëtarja është pyetur gjithmonë për statusin e saj, por është ... Read More

Mariza Ikonomi tregon arsyen pse është ende beqare: Besoj që nuk ka…

16/04/2020

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka qënë gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. E ftuar së fundmi, në emisionin ‘Glamour Zone’, këngëtarja tregoi se përse ... Read More

18 vite më parë, si dukej Aurela Gaçe dhe Eli Fara?

10/04/2020

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka dalluar gjithmonë me ‘look-un’ e saj mjaft  modern. Së fundmi artistja ka kthyer kohën pas dhe ... Read More