Tag: gjykojë

“Titanik 3”, gjykatësja largohet nga lënda

04/02/2019

4 Shkurt 2019 / 15:32 Gjykatësja Olja Ristova nuk do t’i gjykojë zyrtarët e BDI-së Ejup Alimi dhe Ismet Guri të akuzuar për parregullsi zgjedhore ... Read More

Irrati gjykon ndeshjen Juventus – Inter

06/12/2018

Massimiliano Irrati do të gjykojë sfidën derbi të Italisë mes Juventusit dhe Interit. Irrati i cili ishte në fushë në fitoren e Interit prej 3-0 ... Read More

Gjyqtari shqiptar Enea Jorgji, do ta drejtojë ndeshjen e Ligës së Evropës, AEK Larnaca-Ludogorets

18/10/2018

Gjyqtari Enea Jorgji, do të jetë i pari nga Shqipëria që do të gjykojë një ndeshje të Ligës së Evropës. 34-vjeçari do të drejtojë ndeshjen ... Read More

Genc Nuza do ta gjykojë ndeshjen Shqipëri- Jordani

08/10/2018

Gjyqtari ndërkombëtar Genc Nuza është caktuar që ta gjykojë ndeshjen miqësore mes Shqipërisë dhe Jordanisë. Ndeshja që do të zhvillohet në Elbasan Arena me 10 ... Read More