Tag: Glamour”

Fjodora Fjora flet për jetën e saj private si rrallëherë: Ai më tradhëtoi por e kam falur

13/02/2020

Moderatorja, Fjodora Fjora gjatë një interviste për “Glamour Zone”, si rrallëherë ka folur për jetën e saj private. E pyetur nësa ka pasur në jetën ... Read More

“Ose janë paguar shumë ose me thërrime”, Xhoda tregon sa u pagua për rolin në “I Love Tropoja”

06/02/2020

Aktori i dashur për publikun, Irgen Çela i njohur si “Xhoda”, i ftuar në “Glamour Zone”, ndër të tjera foli dhe për pagesën në filmin ... Read More

Këngëtarja shqiptare nxjerr zbuluar reperin : Majk më ka ngacmuar

06/02/2020

Këngëtarja Ana Kabashi, e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ndër të tjera, ka folur dhe për ngacmimet që ka marrë nga të famshmit shqiptarë. E ... Read More

Bora në krahët e Donaldit, Vin Veli i penduar nga gabimet e së shkuarës

24/01/2020

I ftuar në emisionin “Glamour”, Vin Veli nuk i ka shpëtuar dot pyetjes nëse është në një histori dashurie. Me sa duket, Vin Veli ka ... Read More

Po ju e dinit? Trejsi Sejdini konfirmon ndarjen nga i dashuri

10/01/2020

Trejsi Sejdini, e ftuar në “Glamour zone”, ish-“Miss Universe Albania”, u shpreh se çdo gjë që ka arritur në jetë, e ka arritur përmes kurajës ... Read More

Ndryshime në familjen mbretërore, Princ Harry dhe Meghan heqin dorë nga statusi mbretëror

08/01/2020

Prestigjiozja “British Glamour” ka njoftuar se në familjen mbretërore do të bëhen ndryshime. Princ Harry dhe Meghan Markle kanë vendosur të heqin dorë nga `roli ... Read More